Wokół Wielkanocnej Nadziei. Zapraszamy laureatów na uroczyste wręczenie nagród

Serdecznie zapraszamy laureatów XI edycji konkursu Wokół Wielkanocnej Nadziei na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w poniedziałek 16 czerwca 2014r., o godzinie 12:30 w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie (w sali gimnastycznej – budynek A).

Reklamy


Laureaci konkursu XI- edycji Wokół Wielkanocnej Nadziei

W Kategorii I  – Przedszkolaki

Jury w składzie przewodnicząca  Pani Teresa Futyma, członkowie: Pani Elżbieta Denys i  Pani Aleksandra Muzyczuk w czterech kategoriach konkursowych: pisanka, stroik, palma, kartka wyłoniła laureatów i przyznała nagrody.  

W kategorii Kartka
I miejsce –  Chwedczuk Maria –  Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie
II miejsce –  Mączka Oliwia – Miejskie Przedszkole nr 1 w Hrubieszowie
III miejsce-Wolanin Zuzanna – Miejskie Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie
Wyróżnienie -Wójcik Jakub – Niepubliczne Przedszkole Specjalne ,,Mamy Siebie” w Hrubieszowie
Wyróżnienie- Dąbrowska Maja- Szkoła Podstawowa Oddział Przedszkolny Mieniany
Wyróżnienie – Witkowska Justyna – Miejskie Przedszkole 2 w Hrubieszowie

W kategorii Stroik
I miejsce –Zbirowska Julia – Zamiejscowy Punkt  Przedszkolny-Szpikołosy
II miejsce – Kuropatwa Karina – Zespół Szkół Miejskich nr 1w Hrubieszowie Oddział Przedszkolny 
II miejsce- Borek Maciej – Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie
III miejsce- Kalbarczyk Mateusz -Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie
III miejsce- Jóźwiak Mateusz – Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie
Wyróżnienie – Szubert Roksana – Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie

W kategorii Pisanka
I miejsce – Paćkowska Nikola – Szkoła Podstawowa w Kopyłowie
II miejsce- Niemczyk Wiktoria –  Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie Oddział Przedszkolny 
II miejsce – Bożek Julia – Miejskie Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie
III miejsce – Konopko Klaudia – Zespół Szkół Publicznych Moniatycze
III miejsce- Czugała Jagoda –  Szkoła Podstawowa w Ślipczu
III miejsce- Koszałka Maria –  Szkoła Podstawowa w Ślipczu
Wyróżnienie – Urbański Patryk – Zespół szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie Oddział Przedszkolny 
Wyróżnienie – Kruk Bartłomiej – Punkt Przedszkolny w Ślipczu
Wyróżnienie- Kiełb Wiktoria- Szkoła Podstawowa w Ślipczu
                       
W kategorii Palma 
I miejsce- Wlaź Jakub – Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach
II miejsce- Szeląg Anna – Miejskie Przedszkole nr 1 w Hrubieszowie
III miejsce- Szatan Daria – Świetlica Wiejska w Koble
III miejsce Pazyna Oliwia -Miejskie Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie
III miejsce Jasinkiewicz Jakub – Miejskie Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie
Wyróżnienie- Sala Anastazja – Miejskie Przedszkole nr 1 w Hrubieszowie
Wyróżnienie- Piotrowska Julia – Zespół Szkół Miejskich nr1 w Hrubieszowie


W Kategorii II  – Szkoły Podstawowe klasy I-III

Jury w składzie przewodnicząca  Pani Danuta Gerynowicz, członkowie: Pani Sylwia Wójtowicz  i  Pani Elżbieta Chmielowiec w czterech kategoriach konkursowych: pisanka, stroik, palma, kartka wyłoniła laureatów i przyznała nagrody.

W kategorii Kartka
I miejsce – Senkowska Gabriela – Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie
II miejsce –Wór Paulina – Zespół Szkół Miejskich nr 1 Hrubieszowie
III miejsce – Stepaniuk Klaudia – Szkoła Podstawowej w Trzeszczanach
Wyróżnienie- Gorczyńska Karolina – Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach
Wyróżnienie – Kuczewski Wiktor – Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie

W kategorii Stroik
I miejsce – Graf Marek –  Szkoła Podstawowa w Stefankowicach
II miejsce – Bil Natalia – Szkoła Podstawowa w Kopyłowie
III miejsce – Maciej Miłosz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie
III miejsce – Rutkowski Michał – Zespół Szkół Miejskich nr 1 Hrubieszowie
Wyróżnienie – Dec Dawid –  Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach
Wyróżnienie- Antoniak Natalia – Szkoła Podstawowa w  Stefankowicach

W kategorii Pisanka
I miejsce- Kupiec Mateusz – Szkoła Podstawowa w Ślipczu
II miejsce- Najczuk Aleksandra –  Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach
III miejsce- Znajomska Julia- Szkoła Podstawowej w Trzeszczanach
wyróżnienie – Kosmala Wiktor – Zespół Szkół w Horodle
wyróżnienie- Markiewicz Gabriel – Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie
wyróżnienie- Panasiewicz Martyna –  Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie
                        
W kategorii Palma
I miejsce- Antoniak Natalia – Szkoła Podstawowa w  Stefankowicach
II miejsce – Biber Michał – Świetlica Wiejska Ubrodowice
III miejsce – Nowaczewska Oliwia – Gminna Biblioteka Publiczna w Horodle
III miejsce – Rudawska Magda –  Szkoła Podstawowa w Mienianach
wyróżnienie – Hejna Karolina- Świetlica Wiejska w Koble

W Kategorii III  – Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

Jury w składzie przewodnicząca  Pani Elżbieta Lebiedowicz, członkowie: Pani Irmina Drawdzik i  Pan Janusz Jędrzejewski w czterech kategoriach konkursowych: pisanka, stroik, palma, kartka wyłoniła laureatów i przyznała nagrody.

W kategorii Kartka

I miejsce- Jóźwiak Aleksandra – Zespół szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie
II miejsce – Koza Aleksandra –  Szkoła Podstawowa w Husynnym
III miejsce – Lipian Izabela – Szkoła Podstawowa w Nieledwi
wyróżnienie – Turek Tomasz –  Zespół Szkół w  Strzyżowie
wyróżnienie – Świątek Magdalena – Szkoła Podstawowa w Husynnym
wyróżnienie – Pawelec Iza –Powiatowy Zespół Placówek Szkolno Wychowawczych w Hrubieszowie

W kategorii Stroik
I miejsce – Julia Wojtaszko – Szkoła Podstawowa w Stefankowicach
II miejsce – Kujawski Michał – Publiczna Szkoła Podstawowa w Koble
III miejsce – Bartuzi Kinga i Kamil – Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie
wyróżnienie – Gierszon Damian – Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach
wyróżnienie – Pietryna Oliwia – Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

W kategorii Pisanka
I miejsce – Warszawa Julia – Szkoła Podstawowa w Mienianach
II miejsce – Boczkowska Weronika –  Szkoła Podstawowa w Nieledwi
III miejsce – Balinowska Zuzanna – Publiczny Szkoła Powiatowa w Kułakowicach III
wyróżnienie –  Kaczor Sylwia – Szkoła Podstawowa w Ślipczu
wyróżnienie- Solarska Oliwia – Biblioteka Publiczna w Czerniczynie

W kategorii Palma
I miejsce- Dubaj Milena – Zespół szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie
II miejsce- Sądej   Jagoda – Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie
III miejsce- Ostrowska Aleksandra – Zespół Szkół w Kryłowie
wyróżnienie- Kopczyńska Weronka – Szkoła Podstawowa w Nieledwi
wyróżnienie- Brzozowska Wiktoria – Szkoła Podstawowa w Stefankowicach


W Kategorii IV – Gimnazjum klasy I-III

Jury w składzie przewodnicząca  Pani Zofia Dańczuk  członkowie: Pani Joanna Kuźmińska i  Pan Wacław Mucha w czterech kategoriach konkursowych: pisanka, stroik, palma, kartka wyłoniła laureatów i przyznała nagrody.

W kategorii Kartka
I miejsce – Sanek Katarzyna – Zespół Szkół w Werbkowicach  
I miejsce – Panasiewicz Kinga  – Zespół Szkół  Nr 2 w  Hrubieszowie
II miejsce – Jasik Michał –  Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie
III Miejsce – Lipnicka Klaudia  – Zespół Szkół  Nr 2 w Hrubieszowie
wyróżnienie – Poterucha Sabina –  Publiczne Gimnazjum w Trzeszczanach
wyróżnienie – Tkaczuk Cezary –  Zespół Szkól w Werbkowicach

W kategorii  Stroik
I miejsce – Oprzyńska Ewa –  Powiatowy Zespół Placówek Szkolno Wychowawczych w Hrubieszowie
I miejsce – Terebus Karolina – Publiczne Gimnazjum w Trzeszczanach
II miejsce – Gajewski Bartłomiej – Zespół Szkól w  Horodle
III Miejsce – Mociak Agnieszka –  Publiczne Gimnazjum w Trzeszczanach
wyróżnienie – Budzicka Paulina – Zespół Szkół Publicznych w Moniatycze
wyróżnienie – Jurek Patryk – Zespół Szkół Miejskich Nr 1 Hrubieszów

W kategorii Pisanka
I miejsce – Pańko Paulina – Zespół Szkół Miejskich Nr 1 Hrubieszów  
II miejsce – Szostakiewicz Patrycja – Publiczne Gimnazjum w Trzeszczanach
II miejsce – Kurzyńska Jagoda i Kupiec Karolina – Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie
III Miejsce – Kasprzyk Diana – Zespół Szkół w Kryłowie
wyróżnienie – Bucior Bartłomiej –  Publiczne Gimnazjum w Trzeszczanach

W kategorii Palma
I miejsce – Budzicka Paulina- Zespół Szkół Publicznych w Moniatyczach
II miejsce – Druga Drużyna Harcerska Straży Granicznej w Horodle 
III Miejsce – Stopyra Paulina –  Publiczne Gim. Trzeszczany
wyróżnienie – Jabłońska Edyta- Zespół Szkól Gimnazjum w Horodło
wyróżnienie – Terebus Karolina – Publiczne Gim. Trzeszczany


W Kategorii V- szkoły średnie klasy I – IV

Jury w składzie przewodnicząca  Pani Anna Maciuk  członkowie: Pani Ewelina Żarska i  Pani Edyta Pomianowska w czterech kategoriach konkursowych: pisanka, stroik, palma, kartka wyłoniła laureatów i przyznała nagrody.

W kategorii kartka
I miejsce – Roman Kamila – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie 
II miejsce – Radelczuk Aleksandra – Zespół Szkół Nr 2w Hrubieszowie 
III Miejsce – Oleszczuk Anna – Powiatowy Zespół Placówek Szkolno Wychowawczych w Hrubieszowie
wyróżnienie – Lecko Justyna – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie
wyróżnienie – Krawczuk Aleksandra- Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie

W kategorii stroik
I miejsce – Ufnal Edyta- Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
II miejsce – Romańczuk Adrian- Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
III Miejsce – Buta Natalia – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
wyróżnienie – Wilczek Damian – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
wyróżnienie –   Kozicka Urszula- Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie

W kategorii pisanka
I miejsce – Adamowicz Kamila – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie     
II miejsce – Wdowiak Karolina – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie
III Miejsce – Graf Anna – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
wyróżnienie – Oleszczuk Katarzyna Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
wyróżnienie – Łoś Kamila- Zespół Szkół Nr 2w Hrubieszowie

W kategorii Palma
I miejsce – Harapiuk Alicja –  Świetlica Wiejska Szpikołosy
II miejsce – Biber Paulina – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
III miejsce – Różańska Justyna- Świetlica Kolonia Stefankowice


W Kategorii VI – osoby dorosłe

Jury w składzie przewodnicząca  Pan Paweł Walencik  członkowie: Pani Elżbieta Kuczyńska i Anna Gorczyńska w czterech kategoriach konkursowych: pisanka, stroik, palma, kartka wyłoniła laureatów i przyznała nagrody. 

W kategorii Kartka                        
I miejsce – Martyniuk Wiesława w Nieledwi
II miejsce – Gancarz Eugeniusz – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie   
III Miejsce – Wójtowicz Anna – Koło Gospodyń Wiejskich w Bogucicach
wyróżnienie – Piotrowska Elżbieta- Świetlica Wiejska w Koble
 wyróżnienie – Lewicka Joanna- Koło Gospodyń Wiejskich w Kułakowicach III

W kategorii Stroik

I   miejsce – Praca Zbiorowa Pracownia Krawiecka –  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie
II  miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Teptiukowie                                     
II  miejsce – Pędziwiatr Jadwiga –  Koło Gospodyń Wiejskich w Nieledwi
III miejsce – Kasprzak Alina – Koło Gospodyń Wiejskich w Poraju
wyróżnienie – Naklicki Mirosłwa – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Turkowicach
 wyróżnienie –   Zecko Iwona-  Środowiskowy Dom Samopomocy w Hrubieszowie

W kategorii Pisanka

I   miejsce – Czerniak Wioletta –  Koło Gospodyń Wiejskich w Metelinie
I   miejsce – Sobowicz Ewa  – Koło Gospodyń Wiejskich w Dziekanowie 
II  miejsce – Kaczor Agnieszka – Koło Gospodyń Wiejskich w Czumowie      
III miejsce – Kisielewicz Elżbieta – Koło Gospodyń Wiejskich w Gródku
Wyróżnienie- Magdziak Maria – Świetlica Wiejska w Jankach

W kategorii  Palma

I    miejsce – Praca Zbiorowa Pracownia Plastyczna – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie
II   miejsce –  Król Czesław- Klub Seniora „Platan Nieledew”
III miejsce – Różańska Marzena – Stowarzyszenie „Sosenka” Stefankowice
wyróżnienie – Stowarzyszenie „Dom Rodzinny” w Ostrówku
wyróżnienie –  Klub Seniora w Nieledwi


Organizatorzy:

Szkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Hrubieszowie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie, Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Hrubieszów, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Horodle, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzeszczanach, Centrum Integracji Społecznej w Mienianach Stowarzyszenie „Nieobojętni” proszą  wszystkich laureatów o przybycie.
                                                              
      

Beata Tomaszczuk