Wręczono Stypendia Burmistrza Miasta Hrubieszowa

22 czerwca 2016 r. – uczniowie hrubieszowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych otrzymali stypendia jednorazowe za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury i sportu za rok szkolny 2015/2016.

Reklamy


Stypendia w imieniu Burmistrza Miasta wręczył Sekretarz Miasta Paweł Wojciechowski, a także Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Świstowska, która w tym roku ufundowała dodatkowo indywidualne stypendium uczennicy Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 – Milenie Turzyńskiej.

Dziewięciu zawodnikom Miejskiego Klubu Sportowego „Unia” Hrubieszów, którzy wyjeżdżali w tym terminie na obóz treningowy, Burmistrz Miasta wręczył stypendia w dniu 20.06.2016r.

Wyróżnienie w postaci stypendiów otrzymało łącznie 46 uczniów na kwotę 14 100,00 zł.

Zakończeniem uroczystości był słodki poczęstunek dla wszystkich przybyłych osób.

 

Stypendyści 2016 roku:

1. Patryk Bajer ZSM nr 1 – sport 
2. Natalia Bobrowska MKS Unia – sport 
3. Tomasz Budzyński ZSM nr 3 – nauka 
4. Hubert Chachler ZS nr 2 – sport 
5. Bartłomiej Chachler ZS nr 2 – sport 
6. Aleksandra Cisielczuk ZSM nr 2 – sport 
7. Karolina Czajka MKS Unia – sport 
8. Magdalena Dubicka student – nauka 
9. Andrzej Duda ZSM nr 1 – sport 
10. Jakub Dziewiczkiewicz MKS Unia – sport 
11. Patryk Fijołek ZS nr 2 – sport 
12. Łukasz Flisiuk ZSM nr 1 – sport 
13. Karolina Gajewska ZS nr 2 – sport 
14. Albert Gardyński ZS nr 2 – sport 
15. Marcin Gąsior ZSM nr 3 – nauka 
16. Joanna Gidzińska ZSM nr 3 – kultura 
17. Jagoda Gontarz ZS nr 2 – nauka 
18. Weronika Grądzka ZS nr 2 – nauka 
19. Julia Janiak MKS Unia – sport 
20. Mikołaj Janik ZSM nr 3 – nauka 
21. Damian Jóźwiak ZS nr 2 – sport 
22. Kacper Kaczmarek ZSM nr 1 – sport 
23. Zuzanna Kaniuga ZS nr 2 – nauka 
24. Przemysław Kasztelan MKS Unia – sport 
25. Patrycja Korońska ZSM nr 3 – nauka 
26. Michał Kościuk MKS Unia – sport 
27. Krzysztof Kraczkowski ZSM nr 1 – sport 
28. Kinga Kwiatkowska MKS Unia – sport 
29. Wiktoria Litwin MKS Unia – sport 
30. Natalia Łata ZS nr 2 – nauka 
31. Piotr Mielniczuk MKS Unia – sport 
32. Kacper Misiaszek ZSM nr 1 – sport 
33.Paulina Pańko MKS Unia – sport 
34. Kacper Popławski ZS nr 2 – sport 
35. Michał Puchala MKS Unia – sport 
36. Natalia Pukaluk ZS nr 2 – nauka 
37. Bartosz Sędłak ZS nr 2 – sport 
38. Dominik Skwarek ZSM nr 1 – sport 
39. Marta Suchodolska ZSM nr 3 – nauka 
40. Agnieszka Szpyrka ZS nr 2 – nauka 
41. Krystian Ślifierz MKS Unia – sport 
42. Aleksandra Wesołek ZS nr 2 – nauka 
43. Mateusz Wiater ZS nr 2 – nauka 
44. Piotr Wielosz- Hałasa ZSM nr 1 – sport 
45. Klaudia Witkowska MKS Unia – sport 
46. Jakub Zalewski ZSM nr 3 – sport

 

 

źródło i fot. UM Hrubieszów