Wspólnie przeżyli 50 lat! Jubileusz par małżeńskich w Uchaniach [ZDJĘCIA]

„I nie opuszczę Cię aż do śmierci” to właśnie słowa tej przysięgi najbardziej oddają charakter uroczystości, która odbyła się 20 października 2022 r. w Urzędzie Gminy w Uchaniach.

Reklamy

Złote Gody to wyjątkowy jubileusz dla par małżeńskich, które wspólnie przeżyły 50 lat. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy decydują się wstąpić w związek małżeński.

Uroczystość rozpoczęła msza św. w Kościele Parafialnym w Uchaniach w intencji Jubilatów, którą celebrował proboszcz ks. Dariusz Bajwoluk. Dalsza część uroczystości odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Uchaniach, gdzie wręczono Jubilatom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP. W imieniu Prezydenta wręczył je Wójt Gminy Uchanie – Leszek Czerwonka.

Reklamy

­

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo: Alfreda i Edward Białkowie, Helena i Franciszek Gardiasowie, Teresa i Wiesław Janiccy, Danuta i Adam Malinowscy, Krystyna i Bolesław Mydlakowie, Stanisława i Stanisław Narolscy, Elżbieta i Roman Serafinowie, Elżbieta i Zenon Sulewscy, Teresa i Jan Wrzyszczowie.

Spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze. Nie zabrakło wielu ciepłych słów, gratulacji, kwiatów oraz odśpiewania „Sto lat” dla Jubilatów.

Uroczystość uświetnił występ zespołu „Zorza” działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Uchaniach.

Szanownym Jubilatom jeszcze raz gratulujemy doczekania tak pięknego jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego i życzymy na dalsze lata dużo zdrowia oraz wiele satysfakcji z tego, co udało się Wam wspólnie w życiu osiągnąć – winszuje Gmina Uchanie.

­


ZDJĘCIA:

­

źródło i fot. UG Uchanie / Szymon Patkowski


Zobacz też:

Złote Gody w gminie Dołhobyczów (ZDJĘCIA)

Złote Gody w gminie Dołhobyczów (ZDJĘCIA)


Zerknij na Instagram →