Wybierz rodzinę z Hrubieszowa i okolic i zostań Darczyńcą

Szlachetna Paczka 17 listopada otworzyła internetową bazę, w której znajduje się 31 rodziny z Rejonu Hrubieszowa i Okolic. 7 rodzin ma już darczyńcę, a 24 rodzin czeka na Ciebie! Możesz wybrać jedną z nich i przygotować konkretną pomoc. Sam lub przy wsparciu rodziny, kolegów. Możesz zostać bohaterem i zmieniać świat na lepsze.

Reklamy

Na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona została baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę.

 

JAK TO ZROBIĆ? 

Wejdź na stronę http://www.szlachetnapaczka.pl. i kliknij w link – WYBIERZ RODZINĘ. Następnie: WYBIERZ  WOJEWÓDZTWO  –  Lubelskie  –  z  listy lub na mapie.

Kolejny krok to : WYBIERZ  MAGAZYN  –  Hrubieszów –  ul. Zamojska 18a .

Do  magazynu przypisana jest lista rodzin z Hrubieszowa i okolic. Po kliknięciu na MAGAZYN  –  HRUBIESZÓW  wyświetlą się informacje, jak do niego dojechać, w jakich dniach i godzinach będzie otwarty. Zaznacz wybrany magazyn i kliknij w przycisk DALEJ  na dole strony.

Nastąpi wtedy PRZEDSTAWIENIE RODZINY Z  WYBRANEGO  MAGAZYNU. Z listy znajdującej się poniżej,  WYBIERZ  RODZINĘ,   dla której przygotujesz pomoc.

 Rodziny są włączane do projektu ze względu na kryterium pomagania – wśród nich są m. in. choroba lub niepełnosprawność, starość i samotność, a także nieszczęśliwe zdarzenie losowe. Możesz wyszukać rodzinę wskazując przyczynę, ze względu na którą rodziny zostały włączone do projektu.

Przed dokonaniem wyboru powinieneś dokładnie zapoznać się z listą potrzeb konkretnej rodziny. Aby to zrobić przejdź do kolejnego kroku. – kliknij ZOBACZ PEŁNY PROFIL RODZINY. Nie jest to jednoznaczne z ostatecznym wyborem rodziny.  Za pomocą przycisku WRÓĆ możesz cofnąć się do poprzedniego kroku, aby zobaczyć  inne rodziny

Uwaga!   Ostateczną decyzję o wyborze rodziny podejmiesz w  PIĄTYM  KROKU. 

Przejście dalej nie oznacza, że rodzina została wybrana.

W każdym momencie możesz wrócić do poprzedniego kroku.

Zostań bohaterem!. Wybierz rodzinę! Zrób Paczkę! Zaproś  do przygotowania paczki rodzinę, znajomych, krewnych, kolegów z pracy, szkoły, podwórka, klubu. Bo DOBRO realizuje się przez ręce konkretnych ludzi – SUPERBOHATERÓW, którzy nie boją się zaangażować osobiście w przygotowanie paczki, a przez to los drugiego człowieka może się odmienić. Pamiętaj! Ludzie potrzebujący pomocy są obok nas.

 

Beata Tomaszczuk

Lider Szlachetnej Paczki

Rejonu Hrubieszów i Okolice