Wybrano nowe-stare władze Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Hrubieszowski

8 marca, odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Członków Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”, podczas którego wybrano nowe władze na kolejną kadencję.

Reklamy

 

8 marca, w sali narad Domu Nauczyciela, odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Członków Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”, podczas którego dokonano podsumowania działalności stowarzyszenia w okresie ostatniej kadencji, czyli w latach 2016 – 2020 oraz wybrano nowe władze na nową, czteroletnią kadencję.

Na wniosek komisji rewizyjnej zarząd stowarzyszenia otrzymał absolutorium za okres kadencji 2016 – 2020 oraz za 2019 rok.

Walne Zgromadzenie Członków wybrało władze stowarzyszenia na nową kadencję (prezesa, zarząd i komisję wyborczą).

– Niestety są to władze w „nowym – starym” składzie, co uważam za sytuację niedobrą – informuje prezes Zdzisław Kosakowski. – Przede wszystkim, że mnie z powodu braku chętnych przypadło pełnić nadal funkcję prezesa, którą sprawuję już od 18-stu lat. O wiele, wiele lat za długo! Aby uniknąć kryzysu w stowarzyszeniu, co by zagrażało realizacji jego zadań statutowych, zgodziłem się warunkowo pełnić nadal tę funkcję z opcją, że nie może to być okres całej kadencji.

Ostatecznie do władz stowarzyszenia wybrani zostali:

– zarząd: Zdzisław Kosakowski – członek i prezes zarządu oraz Bogusława Dragan – Szkodzińska, Marek Bartkowiak i Krzysztof Bartosiewicz (ich funkcje w zarządzie zostaną określone na pierwszym, możliwym ze względu na korona wirusa posiedzeniu zarządu),

– komisja rewizyjna: Barbara Hudoba – Szambara – przewodnicząca komisji oraz Zbigniew Dolecki i Jan Piądło – członkowie.

 

Więcej o przebiegu zgromadzenia:

http://suflerob.o11.pl/?p=13627

 

źródło: suflerobywatelski.pl, fot. Marcin Kosakowski