Wycieczka po mieście z www.hrubieszow.com.pl

Zaprzyjaźniona strona www.hrubieszow.com.pl zamieściła ostatnio ciekawy tekst, który stanowi początek wirtualnej podróży po naszym powiecie. Wirtualnej, to nie znaczy, że nie do odbycia w rzeczywistości. Wręcz przeciwnie… To prawdziwy początek turystycznego przewodnika.

Reklamy

br />A oto, co czytamy na www.hrubieszow.com.pl…

Słyszałem wiele głosów, że jest dużo stron internetowych poświęconych terenom powiatu hrubieszowskiego, ale na żadnej z nich nie ma opisanej wycieczki po Hrubieszowie.

Ostatnia opisana trasa znajduje się w książce Wincentego Piątaka pt. „Region hrubieszowski”, wydanej przez Bibliotekę Towarzystwa Regionalnego Hrubieszowskiego w 1993 roku. Jest więc nieco nieaktualna, ponieważ przez tyle lat sporo się pozmieniało…

Zmartwiony tą sytuacją postanowiłem sporządzić własny opis trasy po atrakcyjnych miejscach naszego miasta.

Mało tego!

Pierwszy dzień to wycieczka po mieście, a kolejne opisują wycieczkę po wszystkich ciekawych zakątkach powiatu hrubieszowskiego!

To jest tylko fragment mojej pracy… Jej całość charakteryzuje dokładnie i szczegółowo powiat hrubieszowski. Musiałem ją wykonać „na zaliczenie” z geografii. Warto się z nią zapoznać, ponieważ w ciekawy sposób opisuje, jak można zwiedzić najciekawsze zakątki Hrubieszowa.

Zapraszam do wycieczki!

Więcej znajdziecie na
http://www.hrubieszow.com.pl

Cytat zaczerpnięty z www.hrubieszow.com.pl