Wygrana młodzieży hrubieszowskiej grupy wychowawczej w konkursie ogólnopolskim

Młodzież z hrubieszowskiej grupy wychowawczej Hufca Pracy w Chełmie zajęła I miejsce w kategorii inicjatywa cykliczna i otrzymała nagrodę w wysokości 2 tys. zł za realizację projektu pt. „Badaj się, reaguj szybko, wygraj z wirusem HPV”.

Reklamy

 

Komenda Główna OHP rozstrzygnęła konkurs na najlepsze przedsięwzięcie podjęte przez uczestników OHP w ramach działalności samorządowej oraz aktywności w środowiskach lokalnych na terenie całego kraju.

W konkursie pn. „Aktywność – dobry wybór”, który jest częścią programu Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Młodzieży OHP, można było startować w trzech kategoriach: „A” – inicjatywa jednorazowa, „B” – inicjatywa cykliczna oraz „C” – zaangażowanie indywidualne. W sumie nadesłano 56 zgłoszeń ze wszystkich wojewódzkich komend i centrów kształcenia i wychowania OHP.

Reklamy

Młodzież z hrubieszowskiej grupy wychowawczej HP 3-12 zajęła I miejsce w kategorii „B” – inicjatywa cykliczna i otrzymała nagrodę w wysokości 2 tys. zł za realizację projektu pt. „Badaj się, reaguj szybko, wygraj z wirusem HPV”.

W realizację inicjatywy zaangażowali się uczniowie: Jakub Białek, Wiktoria Semczuk, Marcin Wawszczak, Karol Świder, Szymon Gruszkiewicz, Damian Sołtys. 

Podczas koncertu galowego Festiwalu Kultury Młodzieży OHP, który odbył się 21.06.2017 r. w puławskim „ Domu Chemika” uczeń Jakuba Białek – lider inicjatywy z rąk Komendanta głównego OHP Pana Marka Surmacza odebrał nagrodę. Wszystkim zaangażowanym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

 

źródło i fot. HP 3-12