Wyjazd do Włoch

Zapraszamy na obóz rekreacyjny w Cesenatico we Włoszech organizowany w dniach 3 – 14 lipca 2008 r.

Reklamy

Obóz rekreacyjny Włochy – Cesenatico – (Ośrodek La Perla) 03.07.2008-14.07.2008 ,10 dni, 12 dni z przejazdem

Impreza organizowana przez Gimnazjum nr 1 we Włodawie w porozumieniu z nauczycielami – SP nr 1 w Hrubieszowie. Bliższe informacje pod nr Tel 084 696 5222.

Dysponujemy 15 miejscami dla dzieci i młodzieży w wieku od 13 roku życia.

Koszt 1400 zł od uczestnika w tym: transport autokarem z WC, barkiem, video i klimatyzacją. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.- w cenie, wyjazd z Włodawy i przyjazd do Włodawy.

Pierwsza wpłata 420 zł do 20 kwietnia 2008.

Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek). Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu, prowiant Na drogę powrotną do kraju oraz posiłek w drodze.

Cena zawiera: transport autokarem z Włodawy, zakwaterowanie (9 noclegów) 10 dni pobytu, wyżywienie, ubezpieczenie KL, NNW, w cenie wycieczki: Wenecja, San Marino, Riminii, Cesenatico (piesza)

***

CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU
Długie piaszczyste plaże, ciepłe morze, a wieczorami liczne atrakcje, pozostaną na długo w pamięci odwiedzających miejscowość Cesenatico. Ciekawy program pobytu przygotowany przez animatorów oraz bogate wyposażenie ośrodka sprawiły, iż tu ulokowaliśmy Centrum Aktywnego Wypoczynku. Nie będzie czasu na nudę.

Program turystyczny obejmujący zwiedzanie najstarszej republiki świata San Marino i Wenecji, a także zwiedzanie okolicznych zabytków m.in. urokliwego portu rybackiego zaprojektowanego przez Leonardo da Vinci ze skansenem łodzi żaglowych. Zwiedzanie Wenecji w drodze powrotnej do kraju.

W Wenecji: rejs statkiem, spacer trasą turystyczną do Mostu Rialto, Plac
i Bazylika św. Marka, Most Westchnień (rejs statkiem do Wenecji – obowiązkowa dopłata po 15 EUR od osoby).

Ponadto proponujemy uczestnikom bogaty program pobytu, w ramach Naszego Centrum Aktywnego Wypoczynku, gdzie codziennie dzieje się coś ciekawego. Program kolonii i obozu dostosowany do wieku uczestników, przygotowany przez animatorów i wychowawców, uzupełnią codzienne
kąpiele w morzu pod okiem ratowników, aerobik, gry oraz dyskoteki w międzynarodowym towarzystwie.

Ponadto: projekcje filmów w kinie letnim, konkursy, zabawy, zajęcia na siłowni, turnieje sportowe z nagrodami. Dyskoteki. W trakcie pobytu odbywają się dyskoteki na terenie ośrodka, który dysponuje sprzętem nagłaśniającym, jakim nie powstydziłaby się niejedna dyskoteka.

Zakwaterowanie:

Kompleks Międzynarodowego Ośrodka Wypoczynkowego w Cesenatico położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży, składa się z trzech budynków La Perla, Bellelli oraz Blu Mare. Zlokalizowany w sąsiedztwie Parku Wodnego Atlantica, leży zaledwie 500 metrów od zabytkowego
i rozrywkowego centrum miasta. Pokoje 3, 4, 5, 6 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji uczestników: siłownia, profesjonalne boisko do koszykówki, cztery boiska do siatkówki plażowej, kometki, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej. Ponadto: świetlica, stoły do tenisa, huśtawki oraz gabinet lekarski. Na prywatnej plaży zapewniona opieka ratownika, bezpłatne parasole i leżaki dla każdego uczestnika. Pobyt w ośrodku i na plaży uprzyjemnia muzyka. Kompleks otoczony jest ogrodem o pow. 10.000 m2, z których 4.000 m2 to piaszczysta plaża.