Wyjdź z domu! Zostań strzelcem!

Zrób coś nowego. Wyjdź z domu. Zostań Strzelcem. Poczucie jedności… Braterstwo… Siła… Honor… Odwaga… Te słowa każdy z nas ma wyryte w swoich sercach… Wystarczy tylko chcieć być wśród nas.

Reklamy

Inne wymagania, które trzeba spełniać to:
– Ukończone 14 lat
– Obywatelstwo Polskie
– Niekaralność
– Zgoda rodziców

SPRAWDŹ SIĘ!!

Przejdź szkolenie unitarne (6 miesięcy) i udowodnij, że zasługujesz by nosić mundur… Wytrzymałość, siła fizyczna i psychiczna pozwoli Ci tego dokonać!!!Bądź najlepszy… I dołącz do najlepszych!!!

By dowiedzieć się więcej wejdź na http://js2020.dbv.pl

Poniższy materiał został stworzony przez Wydział Informacji i Promocji Związku Strzeleckiego „STRZELEC” Organizacji Społeczno – Wychowawczej
http://www.youtube.com/user/ZSStrzelecOSW

Komenda Głowna Związku Strzeleckiego Strzelec Organizacji Społeczno-Wychowawczej ogłasza nabór do terenowych Jednostek Strzeleckich

Związek Strzelecki „Strzelec” Organizacja Społeczno-Wychowawcza organizacja paramilitarna, jest patriotycznym stowarzyszeniem, kontynuatorem istniejącego w okresie międzywojennym Związku Strzeleckiego, działa jako stowarzyszenie rejestrowe we współpracy z m.in. Ministerstwem Obrony Narodowej, Strażą Graniczną, Obroną Cywilną i Związkiem Harcerstwa Polskiego.

Jej celem jest działanie na rzecz niepodległości i przygotowywania młodzieży do służby w formacjach mundurowych Rzeczpospolitej Polskiej.

Zapisów do stowarzyszenia dokonują Jednostki Strzeleckie znajdujące się na terenie całego kraju. Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do ZS „Strzelec” OSW zapraszamy do SPISu Jednostek Strzeleckich w celu odnalezienia najbliższej sobie terenowej Jednostki Strzeleckiej.

Wyjdź z domu Zostań STRZELCEM!

Jednostka Strzelecka 2020 Hrubieszów istnieje z kilkuletnią przerwą od 2002 r. Początki były trudne, ale na przestrzeni lat wiele się zmieniło… Udało nam się niejednokrotnie sprostać trudnym wyznaniom i udowodnić że nasz poziom wyszkolenia jest na wysokim poziomie.

Wśród nas są:
– Wykwalifikowani Ratownicy Medyczni.
– Instruktorzy Taekwondo.
– Absolwenci Kursu Walki w Mieście.
– Absolwenci Kursu Rozpoznania Ogólnowojskowego.
– Absolwenci Kursu Piechoty Lekkiej.
– Oraz wielu mniejszych kursów i szkoleń które składają się na nasze wyszkolenie taktyczno-bojowe.