Wykaz członków Komisji Wyborczych

W Y K A Z
Członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Hrubieszowie dla przeprowadzenia
wyborów samorządowych 12 listopada 2006 roku

Reklamy

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
1. Skóra Anna Maria – Przewodnicząca Komisji
2. Czop Jan Stanisław – Zastępca Przewodniczącego
3. Ciesielczuk Anna Maria – członek
4. Jaworska Iwona – członek
5. Lasko Zofia – członek
6. Markiewicz Katarzyna Anna – członek
7. Nowakowski Marcin – członek
8. Czerwonka Irena – członek
9. Daciuk Halina – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
1. Majewska Selwina Teresa – Przewodnicząca Komisji
2. Drączkowski Adam – Zastępca Przewodniczącego
3. Kuropatwa Barbara – członek
4. Kwiatkowska Barbara Janina – członek
5. Nej-Jeger Elżbieta – członek
6. Roztocka Aleksandra – członek
7. Staszuk Agnieszka Bożena – członek
8. Szymańska Marta Bogumiła – członek
9. Nowak Czesława – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
1. Wawrzecki Waldemar Stefan – Przewodnicząca Komisji
2. Walencik Tomasz Mariusz – Zastępca Przewodniczącego
3. Bucior Weronika – członek
4. Dentka Agnieszka – członek
5. Graf Małgorzata Barbara – członek
6. Naja Katarzyna – członek
7. Pakuła Czesław Jan – członek
8. Siudak Diana – członek
9. Kuśmierek Dariusz – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
1. Czerniakowski Jan – Przewodniczący Komisji
2. Mystowska Lilla – Zastępca Przewodniczącego
3. Czapka Hubert Jerzy – członek
4. Chwedczuk Justyna – członek
5. Świerczek Marek – członek
6. Zabłocka Agata – członek
7. Zosik Paweł – członek
8. Żur Marta Izabela – członek
9. Jóźwik Małgorzata – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
1. Płonkowska Magdalena – Przewodniczący Komisji
2. Kasprzyk Barbara – Zastępca Przewodniczącego
3. Będziński Stanisław Jan – członek
4. Łukawska Barbara – członek
5. Pempko Sylwia – członek
6. Stasiuk Magdalena – członek
7. Targońska Edyta Lidia – członek
8. Wilkos Anna – członek
9. Kurzawa Stanisława – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
1. Ostańska Teresa Franciszka – Przewodniczący Komisji
2. Kędziera Katarzyna Izabela – Zastępca Przewodniczącego
3. Grzegorczyk Piotr – członek
4. Kamień Krzysztof – członek
5. Kasprzak Bożena Stanisława – członek
6. Bodes Zofia – członek
7. Panasiuk Agnieszka – członek
8. Pietrusiewicz Edyta – członek
9. Wróblewski Jerzy – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
1. Korycka Zuzanna – Przewodniczący Komisji
2. Stadnicka Helena – Zastępca Przewodniczącego
3. Kuczewska Karolina – członek
4. Olejarz Małgorzata Dorota – członek
5. Otręba Jerzy Mirosław – członek
6. Panasiewicz Beata Lucyna – członek
7. Hapońska Halina Stanislawa – członek
8. Szewczyk Krzysztof – członek
9. Cieślak Jolanta -członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
1. Dul Teresa – Przewodniczący Komisji
2. Tudryn Jerzy – Zastępca Przewodniczącego
3. Bęsiuk Małgorzata Anna – członek
4. Hajkiewicz Magdalena Maria – członek
5. Kamień Edward – członek
6. Krawczuk Maria Jadwiga – członek
7. Łapczyński Jan Władysław – członek
8. Palichleb Iwona Edyta – członek
9. Baran Barbara – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9
1. Lebiedowicz Małgorzata – Przewodniczący Komisji
2. Grzymała Piotr – Zastępca Przewodniczącego
3.Będziński Arkadiusz Grzegorz – członek
4. Brzozowski Paweł – członek
5. Rutkowska Joanna – członek
6. Sioma Barbara – członek
7. Wilkos Justyna Katarzyna – członek
8. Lisowski Andrzej – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10
1. Kamień Wiesława – Przewodniczący Komisji
2. Dach Marek – Zastępca Przewodniczącego
4. Kisielewicz Marcin – członek
5. Buczak Tomasz – członek
6. Zdun Damian – członek
7. Zdun Marzena Honorata – członek
8. Ziembińska Teresa – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11
1. Mojsym Maria Ewa – Przewodniczący Komisji
2. Dąbrowska Maria – Zastępca Przewodniczącego
3. Mic Iwona Katarzyna – członek
4. Piłat Beata – członek
5. Poziomkowska Katarzyna – członek
6. Prochacka – Sulikowska Teresa Jadwiga – członek
7. Semeniuk Arkadiusz – członek
8. Wiszniewska Katarzyna – członek
9. Misiura Kazimierz – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12
1. Tereszkiewicz Joanna – Przewodniczący Komisji
2. Słotwińska Beata – Zastępca Przewodniczącego
3. Czerw – Dobosz Anna – członek
4. Kowalczyk Anna – członek
5. Wasilik Marlena Anna – członek
6. Zarosińska Monika – członek
7. Sadowska Mariola – członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13
1. Świerczek Iwona Barbara – Przewodniczący Komisji
2. Dąbrowski Wojciech – Zastępca Przewodniczącego
3. Jakubaszek Dariusz – członek
4. Lis Leszek – członek
5. Paszuk Barbara Alicja – członek
6. Sagadyn Jerzy – członek
7. Mucha Wacław – członek