8 grudnia 2023

Wynajęcie firmy sprzątającej – wcale nie takie drogie!

Wydaje Ci się, że zatrudnienie firmy sprzątającej to przywilej tylko dla bogaczy? Martwisz się, że nigdy nie będzie cię stać na skorzystanie z takich usług? Nic bardziej mylnego! Cykliczne sprzątanie mieszkania około 80 m2 to wydatek mniej więcej 60 zł! Miło zaskoczony? Dowiedz się więcej!

Reklamy


Sprzątanie domów i mieszkań

Warto zastanowić się ile czasu poświęcamy na generalne posprzątanie domu czy mieszkania łącznie z myciem okien. Szczególnie dla osób pracujących lub posiadających dzieci możliwość skorzystania z usług firmy sprzątającej jest wyjątkowo korzystna. Dzięki temu zaoszczędzamy czas, którego i tak nie mamy zbyt dużo. Firmy sprzątające zajmują się kompleksowym sprzątaniem mieszkań i domów. Zakres czynności do wykonania jest ustalany indywidualnie. Dodatkowo warto wynająć taką firmę, kiedy mamy duże porządki, na przykład po remoncie.

Reklamy


Pranie tapicerki meblowej

Zapewne niejednokrotnie zdarzyło nam się wylać coś na sofę albo zamazać długopisem fotel biurowy. Nawet jeśli nie doszło do takich incydentów warto zadbać o żywotność naszych mebli i regularnie prać oraz czyścić tapicerkę meblową. Wiele materiałów wymaga specjalistycznych środków, które pomogą usunąć zabrudzenia, a zarazem nie zniszczą tkaniny. Profesjonalne firmy sprzątające zajmują się również praniem tapicerki meblowej. Jak to wygląda? Czy musimy zawieźć nasze meble do takiej firmy? Chyba nikt z nas nie chciałby znosić kanapy czy narożnika z trzeciego lub czwartego piętra. Nie ma takiej potrzeby! W MorisClean usługę wykonuje się na miejscu u klienta. Prane meble najczęściej można użytkować już po 12 godzinach.

 

Pranie dywanów

Warto zadbać również o czystość dywanów. Trzepanie oraz odkurzanie nie wystarczy. Szczególnie jest to ważne w wypadku dywanów typu shaggy. Zdarza się, że wieloletnie zabrudzenia mogą być praktycznie niemożliwe do usunięcia bez specjalistycznych środków. Należy więc dbać o regularne pranie dywanów. Ceny takiego prania zaczynają się od 7 zł / m2. Dywany są odbierane od klienta, nie musisz więc martwić się transportem. Czas wykonania usługi to najczęściej około 3 dni robocze.

Umów się na pranie dywanu, tapicerki meblowej oraz samochodowej on-line. Wejdź na stronę firmową i zarezerwuj termin.


Czy da się jeszcze taniej?

Oczywiście! Firma MorisClean zaprasza na oficjalny fanpage na facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o promocjach oraz nowych usługach.

 

(tekst i fot. mat. sponsora)