Wyniki LA Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie

Na stronie internetowej Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie, świetnie prowadzonej przez nauczyciela p. Marcina Mroza pojawiły się tabele lekkoatletyczne w różnych konkurencjach dziewcząt, jak i chłopców, tylko z tej szkoły. Jest to na pewno ciekawa lektura szczególnie dla tych, którzy reprezentowali swoją szkołę w tej dyscyplinie sportowej, więc zapraszamy na stronę.

Reklamy

***

Przykłady:

Dziewczęta

100 metrów
1. Sylwia DĄBROWSKA 12,37 2002
2. Justyna PACZAŁA 12,76 2002
3. Magda DOROSZCZUK 13,06 2007
4. Paulina KRZACZEK 13,18 2002
5. Andżelika KOŁODZIEJ 13,70 2008
6. Agnieszka PUKALUK 13,79 2004
7. Ewa BRZOZOWSKA 13,82 2003
8. Iwona KAMIEŃ 13,91 2001
9. Natalia CISZEWSKA 14,04 2004
10. Paulina LENARD 14,12 2007
11. Paula TARNOGÓRSKA 14,17 2008
12. Kamila MATUSZAK 14,35 2006

1000 metrów
1. Majka HOJDA 3:05,24 2008
2. Agnieszka ŁATKA 3:32,51 2007
3. Magdalena WILKOS 3:35,03 2002
4. Iwona NAJA 3:54,19 2006
5. Jolanta LEWANDOWSKA 3:59,80 2002
6. Agnieszka PTAK 4:00,25 2003
7. Paulina KUSIAK 4:01,00 2000
8. Iwona SKIERSKA 4:04,08 2000
9. Magda SUPROŃ 4:29,22 2005
10. Marta KISIELEWICZ 4:35,83 2005

Skok w dal
1. Magda DOROSZCZUK 5.63 2009
2. Sylwia DĄBROWSKA 5.55 2001
3. Justyna PACZAŁA 5.22 2002
4. Paulina KRZACZEK 5.00 2002
5. Agnieszka PUKALUK 4.86 2004
6. Aleksandra SZABAT 4.80 2001
7. Magdalena GALEJ 4.65 2003
8. Kamila MATUSZAK 4.45 2006
9. Paulina KUSIAK 4.40 2002
10. Sandra BONIEWSKA 4.40 2004
11. Natalia CISZEWSKA 4.40 2006
12. Agnieszka KONSOWICZ 4.39 2004

Pchnięcie kulą 3 kg
1. Marlena MALINOWSKA 9.20 2001
2. Ewelina GŁOGOWSKA 9.20 2003
3. Ada KRASUCKA 9.08 2005
4. Karolina PIROGOWICZ 8.89 2009
5. Agnieszka KONSOWICZ 8.80 2004
6. Paulina KRZACZEK 8.76 2002
7. Krystyna KUSIAK 8.76 2009
8. Justyna KORNIAK 8.75 2007
9. Elżbieta HAŁAS 8.70 2003
10. Magda DOROSZCZUK 8.67 2009
11. Barbara BRZOZOWSKA 8.54 2007
12. Sylwia WINOGRODZKA 8.50 2001
13. Angelika KOŁODZIEJ 8.50 2009
14. Magda NOWAK 8.41 2006
15. Milena POCHYLCZUK 8.35 2008
16. Justyna PTAK 8.17 2002

itd.

***

Chłopcy

100 metrów
1. Arkadiusz PUKALUK 11,40 2002
2. Michał SIDOR 11,74* 2005
3. Tomasz KOBYLSKI 11,80 2002
4. Rafał OLESZCZUK 12,18 2004
5. Piotr CZARNECKI 12,22* 2003
6. Konrad ZNAJOMSKI 12,38* 2005
7. Adam KAMIENIARZ 12,41 2003
8. Mateusz LASOTA 12,42 2003
9. Piotr RONDOŚ 12,54 2007
10. Łukasz BRZYCKI 12,64 2004
11. Adrian EMERLA 12,67 2009
12. Maciej SOLAK 12,69 2003
13. Maciej KAMIŃSKI 12,78 2009
14. Marcin SIDOR 12,90* 2003
(* – do pomiaru ręcznego dodano +0.24 sekundy)

1000 metrów
1. Kamil FEDOROWICZ 2:43,58 2003
2. Michał PUZIO 3:00,27 2001
3. Rafał WOŹNIAK 3:07,24 2009
4. Albin ZACHARCZUK 3:08,59 2009
5. Tomasz KASZUBA 3:09,16 2003
6. Krzysztof KUSIAK 3:09,47 2003
7. Łukasz SIDOROWICZ 3:10,99 2004
8. Paweł SIDOROWICZ 3:11,34 2007
9. Wojciech WOJTIUK 3:16,47 2001
10. Szymon BIELECKI 3:20,12 2004

Skok wzwyż
1. Piotr FULARA 1.76 2004
2. Jarosław KAPKIN 1.75 2010
3. Łukasz WOJTIUK 1.70 2002
4. Adam BOJARCZUK 1.70 2007
5. Daniel SADOWSKI 1.67 2004
6. Kamil CIESIELCZUK 1.66 2001
7. Rafał PROKOP 1.65 2003
8. Konrad RATAJ 1.60 2000
9. Piotr BRZUSZCZAK 1.60 2002
10. Rafał WOŹNIAK 1.60 2010

Rzut oszczepem 600 gram
1. Tomasz HUKOWSKI 47.91 2004
2. Kamil FEDOROWICZ 47.56 2004
3. Kamil KASPRZAK 46.63 2005
4. Paweł SIDOROWICZ 44.40 2009
5. Krystian FEDOROWICZ 43.94 2007
6. Konrad SALEWSKI 37.24 2008
7. Kamil NIEDOBIT 36.88 2009
8. Adrian MOŁDUCH 36.80 2002
9. Andrzej CZARNECKI 36.17 2007
10. Michał BOJARCZUK 36.10 2005
11. Hubert NOWICKI 35.24 2008
12. Mateusz CZERW 34.98 2006
13. Artur CAŁA 34.91 2003
14. Bartłomiej SZCZEPANIK 34.45 2007
15. Daniel PATYJEWICZ 34.22 2003

itd.

Mam nadzieję, że te zestawienia przyniosą wiele satysfakcji dla tych, którzy w nich się znajdują, a szczególnie tym, którzy są na czele. Obecnym uczniom szkoły, proponuję aby zwiększyli ilość i intensywność zajęć sportowych w celu dokonania zmian w w/w tabelach, co bardzo chętnie uczynimy.

***

Opracował
Marek Ambroży Kitliński (mak)

_________________________________________________

Na zdjęciu u góry od lewej: Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała i Paulina Krzaczek, te dziewczęta podczas nauki w Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie uzyskały wiele wysokiej klasy wyników, które możemy zauważyć w w/w tabelach, jak i innych zestawieniach.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010