Wypadek drogowy z promilami

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przy ulicy Żeromskiego. 35-letni kierujący fordem potrącił 29-letniego pieszego, który trafił do szpitala. Jak się okazało pieszy był nietrzeźwy, miał 1,9 promila alkoholu w organizmie, natomiast kierujący był w stanie po spożyciu alkoholu z wynikiem 0,3 promila i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Reklamy

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 22: 00 przy ulicy Żeromskiego. 35-letni kierujący fordem potrącił 29-letniego pieszego, który trafił do szpitala z obrażeniami.
 
Po zbadaniu przez policjantów stanu trzeźwości uczestników zdarzenia okazało się, że pieszy miał 1,9 promila alkoholu w organizmie, natomiast kierujący fordem był w stanie po spożyciu alkoholu – miał 0,3 promila.
 
W toku wykonywanych przez funkcjonariuszy czynności w tej sprawie dodatkowo okazało się, że 35-letni kierujący od ponad roku nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Stracił je, po przekroczeniu punktów karnych.  
 
Wszczęte w tej sprawie postępowanie, wyjaśni dokładne przyczyny tego wypadku.
 
 
Źródło: KPP w Hrubieszowie (EK)