Wypadek przy ulicy Kolejowej: Zderzenie hondy z motocyklem

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj przed południem przy ulicy Kolejowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 64-letni kierujący hondą podczas włączania się do ruchu z parkingu przy jednym z marketów, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 24-letniemu motocykliście. W wyniku tego wypadku motocyklista ze złamaną ręką trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło dzisiejszego przedpołudnia przy ulicy Kolejowej w Hrubieszowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 64-letni kierujący hondą, podczas włączania się do ruchu z parkingu przy jednym  z marketów, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 24-letniemu motocykliście.

Kierujący motocyklem poruszał się od skrzyżowania ul. Kolejowa – Basaja – Dworcowa. Kiedy motocyklista zauważył, że z parkingu wyjeżdża samochód osobowy i nie miał już możliwości wyhamowania pojazdu, chcąc uniknąć bezpośredniego zderzenia, celowo doprowadził do wywrócenia motocykla, jednak pomimo wykonania tego manewru, uderzył w tylną część pojazdu osobowego.

W wyniku tego wypadku, 24-letni kierujący motocyklem ze złamaną ręką trafił do szpitala. Kierowca hondy i jego pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń.

Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia drogowego byli trzeźwi.

 

źródło: KPP Hrubieszów (EK.)