Wyrzuceni nie zagrają na Festiwalu

W tym roku po raz pierwszy nie będziemy mieli zespołu reprezentującego nasze miasto i Klub Garnizonowy na Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej!

Reklamy

Wszystko to jest „zasługą” nowej pani kierownik KG w Hrubieszowie która to po objęciu stanowiska postanowiła usunąć zespół BRUNO dając nam na to tylko 3,5 godziny.

Bez żadnego wyjaśnienia !

Mimo, że mieliśmy umowę.

W rozmowie z panią kierownik nie można było osiągnąć żadnego porozumienia! Powiedziała tylko że zespół BRUNO jest „za profesjonalny” – ciekawe stanowisko kogoś, kto zajmować się ma kulturą!

Widać z góry że pani kierownik była nastawiona na nas negatywnie nie znając nas nawet z imienia. Nie znając naszych osiągnięć i zasług dla Klubu Garnizonowego.

Działałem tam około 10 lat i zjeździłem całą Polskę po różnych festiwalach reprezentując i promując nasze miasto i KG. Zawsze występowałem na tak ważnym festiwalu, jakim jest Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej w Hrubieszowie, a dziś pani kierownik rozpaczliwie szuka deski ratunku pośród różnych zespołów – między innymi naszego – aby ktoś wystąpił, bo będzie wstyd że gospodarze imprezy nie wystawili wykonawcy, a to chyba jest wpisane w status tej placówki….droga pani kierownik ?

Teraz w kompletnie nie działającym pustym klubie cały rok siedzi sobie dyrektorstwo ze swoją pracownicą i dzień mija na kawie 1..2..3 itd.

Były obiecanki na początku, ale jak widać – na tym się skończyło!

Jedynie Wojtkowi Antoniukowi coś się udało wcześniej ruszyć i to mu trzeba przyznać! Smutne ale prawdziwe!

Widać nie wszyscy mają odpowiednie wykształcenie, predyspozycje i zapał…

Bruno

zobacz zdjęcia >>