XIII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego

Hrubieszów

Reklamy

W dniu 16 marca 2010 r. zrobiło się tłoczno na sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Hrubieszowie. Tego dnia na zorganizowanym XIII Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego spotkali się pasjonaci tenisa stołowego naszego regionu.

***

Uczestnicy Turnieju mieli okazję odświeżyć stare przyjaźnie, nawiązać nowe znajomości oraz poczuć ducha sportowej rywalizacji. Ze względu na cel przedsięwzięcia (wyłonienie reprezentacji na Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym) i wysoki poziom prezentowany przez zawodników z SOSW Tomaszów Lubelski, SOSW Zamość i SOSW Hrubieszów została wybrana reprezentacja, która będzie miała możliwość ponownego pokazania swojego potencjału 13 kwietnia 2010.

Na trzech stołach rozegrano w systemie pucharowym do dwóch przegranych wiele pojedynków. W czterech kategoriach toczyła się zacięta walka.

Zwycięzcami turnieju w poszczególnych kategoriach zostali:

– dziewczęta rocznik 1993 i młodsze
1. Jakimiec Magdalena SOSW Hrubieszów
2. Maziarz Małgorzata SOSW Hrubieszów
3. Królikowska Iwona SOSW Zamość

– dziewczęta rocznik 1992 i starsze
1. Jasina Anita SOSW Hrubieszów
2. Jakimiec Aleksandra SOSW Hrubieszów
3. Wojciechowska Renata SOSW Tomaszów

– chłopcy rocznik 1993 i
1. Gałuszko Kamil SOSW Hrubieszów
2. Nizio Kamil SOSW Zamość
3. Sendecki Artur SOSW Zamość

– chłopcy rocznik 1992 i starsi
1. Jakimiec Kamil SOSW Hrubieszów
2. Zdunek Emil SOSW Zamość
3. Niźnikowski Mariusz SOSW Hrubieszów

Klasyfikacja Drużynowa
1. SOSW Hrubieszów
2. SOSW Zamość
3. SOSW Tomaszów Lubelski

Liczymy na kolejne sukcesy zawodników z naszego regionu oraz życzymy im, aby na ich szyjach już niedługo połyskiwały tylko złote krążki. Pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia i sukcesów następnym razem.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Ich Rodzinom „Mamy Siebie” pragnie złożyć szczególne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Hrubieszowie za ufundowanie pucharów i poczęstunku podczas rozgrywek, natomiast szczególne podziękowania składamy Panu Naczelnikowi Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Dariuszowi Czujkowskiemu za wielokrotne wspieranie naszych inicjatyw.

Info i foto:
Stowarzyszenie „Mamy Siebie”

Zdjęcia »