XVII Finał WOŚP – 2009

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Hrubieszowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza społeczeństwo naszego miasta do udziału w akcji XVII Finału w dniu 11.01.2009 w godzinach 8.00 – 18.00 na ulicach naszego miasta i powiatu.

W tym dniu 30 wolontariuszy w Hrubieszowie i 20 w powiecie zbierać będzie datki w wytypowanych punktach na zakup diagnostycznego sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

***

Już w niedzielę 11 stycznia o godz. 11.00 na 20 stołach (największa tego typu impreza w województwie) rozpocznie się turniej tenisa stołowego w ramach akcji „100 turniejów tenisa stołowego dla Jerzego” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W licytacjach m. in. pekińskie koszulki reprezentacyjne i czapka oraz inne gadżety z autografami ofiarowane przez reprezentanta Polski i uczestnika Olimpiady w Pekinie – Rafała Fedaczyńskiego, firmowa koszulka tenisowa, sprzęt tenisowy, inne gadżety przeznaczone na licytację przez licznych ofiarodawców.

Do wygrania wspaniałe puchary i dyplomy (dla każdej pierwszej trójki w każdej kategorii!!!). Dla każdego uczestnika turnieju nagroda, a dla widzów liczne pamiątkowe prezenty!!!

***

Od godziny 15.30 w Hrubieszowskim Domu Kultury trwać będzie koncert hrubieszowskiego XVII Finału WOŚP. Do wylicytowania będzie mnóstwo atrakcyjnych gadżetów.

Na scenie wystąpią:
FORTE
ZORBAS BAND
BRUNO
MODEL MT
TEATR PIOSENKI MŁYN

***

Pieniądze z licytacji gadżetów licytowanych podczas akcji WOŚP zarówno w hali HOSiR, jak i w HDK zostaną przekazane na leczenie Laury Szali.

***

„100 turniejów tenisa stołowego dla Jerzego” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

***

SPONSORZY STRATEGICZNI TURNIEJU:

ZAMOJSKA KORPORACJA ENERGETYCZNA
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ

***

SPONSORZY TURNIEJU:

STAROSTWO POWIATOWE W HRUBIESZOWIE
URZĄD MIASTA W HRUBIESZOWIE
URZĄD GMINY HRUBIESZÓW
URZĄD GMINY MIRCZE
URZĄD GMINY WERBKOWICE
URZĄD GMINY TRZESZCZANY
JAROSŁAW KĘDZIERA
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W HRUBIESZOWIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W HRUBIESZOWIE
ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO ODDZIAŁ W HRUBIESZOWIE
ZAMOJSKIE TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ
HURTOWNIA ELEKTRYCZNA I AGD WALDEMAR LACHIEWICZ
M-PUNKT MAX-PROFIL BARTOSZ WĄSAK
SALON PLAY W HRUBIESZOWIE MONIKA KOWALCZYK
ZAKŁAD PRALNICZY JAROSŁAW MARTYNIUK
POLIGRAF JERZY GNATIUK

***

PATRONAT MEDIALNY:
LUBELSKI SPORT EKSPRES
PORTAL INTERNETOWY LUBIEHRUBIE.PL

***

Główni organizatorzy już po raz kolejny chcą sprawić, że cała Polska zacznie grać w tenisa stołowego a my mamy nadzieję, że także Hrubieszów.

Zapraszamy więc, wszystkich sympatyków tenisa stołowego do hali HOSiR, gdzie będzie można spróbować swoich sił.

Na 20 – stu stołach zostaną rozegrane mecze w różnych kategoriach wiekowych. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe piłeczki z serduszkiem, a dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego do tenisa stołowego.

Podczas całego turnieju będą zbierane pieniądze do puszek, które w tym roku przeznaczone są na zakup aparatury diagnostycznej do wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Wszystkie piłeczki i serduszka, które będą posiadały numery wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych.

W trakcie turnieju prowadzona będzie licytacja której dochód przeznaczony zostanie w całości na leczenie LAURKI SZALI.

„100 turniejów tenisa stołowego dla Jerzego” to okazja nie tylko do grania sportowego, ale także jest to dzień, który od wielu lat jednoczy całe polskie społeczeństwo w realizacji szczytnego celu, jakim jest niesienie pomocy chorym polskim dzieciom.

Warto zatem z niej skorzystać i gorąco Was do tego zachęcamy a na pewno wrażeń sportowych i niespodzianek w tym dniu nie zabraknie.

Zgłoszenia kierować na adres e-mail: krawczukz@o2.pl

W dniu zawodów zgłoszenia będą przyjmowane na hali od godz.10.00 – 11.00 w kategoriach młodzieżowych, a do godz. 12.00 w kategoriach seniorów. Rozpoczęci gier – godz. 11.15.

***

Koncert Charytatywny WOŚP

Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza na koncert charytatywny w ramach XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O godz. 15.30 w sali Hrubieszowskiego Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny z udziałem zespołów muzycznych:
FORTE
ZORBAS BAND
BRUNO
MODEL MT
TEATR PIOSENKI MŁYN

W trakcie koncertu przewidziana jest licytacja gadżetów W.O.Ś.P oraz plakatów filmowych.

***

Informujemy, że Fundacja W.O.Ś.P w Warszawie przekazała w ciągu siedemnastu lat trwania akcji sprzęt medyczny dla oddziału noworodków i dziecięcego hrubieszowskiego szpitala o łącznej wartości 200 000 zł.

***

LICZYMY NA PAŃSTWA HOJNOŚĆ I UDZIAŁ W NASZEJ AUKCJI !!!

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow 2009-01-10