Z miłości do kobiet

5 marca w sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury odbędzie się koncert „Z miłości do kobiet”.

Reklamy

 

Początek koncertu godz. 18.00. Bilety do nabycia w HDK pokój nr 4, w godzinach 8.00 – 15.00 w cenie 40 zł.

 

***

 

„Twoim jest serce me”, „Besame Mucho”, „Love me tender”, „Usta Milczą, dusza śpiewa” czy „Brunetki, blondynki”,”The Prayer” to tylko nieliczne tytuły, które ukołyszą Państwa duszę w tym wyjątkowym dniu! W powietrzu unosić się będzie słodki zapach wiosny a nasi znakomici artyści sprawią, że niejedno serce cudownie zadrży w rytm największych miłosnych przebojów, zabierzemy Państwa w sentymentalną podróż po zakamarkach serca i duszy i podróż ta będzie wyjątkowo miła!!!

Takie nazwiska jak Mirosław Niewiadomski (tenor), Kamila Lendzion (sopran), Kordian Kacperski (tenor), Oskar Jasiński (tenor) są gwarancją najwyższego poziomu artystycznego, artyści nasi są solistami Teatru Wielkiego w Łodzi, Poznaniu, Opery Bałtyckiej, Teatru Wielkiego w Warszawie, współpracują z licznymi filharmoniami w kraju i za granicą! W programie można usłyszeć takie szlagiery jak „Wielka sława” , „Granada”, „Kto me usta całuje ten śni”, „Podmoskiewnyje wieczory”, „Song of love”, „Jakże mam Ci wytłumaczyć”, „Co się dzieje oszaleję”, „Tell him”, „Tango Jalousie”, „Halleluja”, „Sway”, „My way”, „Walc z Nocy i Dni” czy wreszcie „Miłość Ci wszystko wybaczy”!!!

Przypomnicie sobie Państwo z nami wszystkie kolory miłości a przewodnikiem w tej podróży będzie wyśmienity Paweł Świętorecki, który zaskoczy Państwa nie tylko pięknym śpiewem ale również błyskotliwą , pełną żaru i humoru konferansjerką !!!

Zapraszamy serdecznie !!!

https://www.kupbilecik.pl/impreza-16354-grande.voce.i.goscie.hrubieszow.html

https://www.facebook.com/events/977411082393765/