Za poświęcony czas, bezinteresowność i trud – podziękowania od hrubieszowskiego szpitala

Otrzymane wsparcie jest dla nas źródłem radości i dowodem na to, że w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa są ludzie, na których możemy zawsze liczyć.

Reklamy

 

Hrubieszów, dnia 19.05.2020 r.

 

PODZIĘKOWANIE

W dniu 18 maja 2020 roku odwiedziła nas Pani Marta Majewska, Burmistrz Miasta Hrubieszowa wraz z Paniami z Akcji Społecznej „Pomagamy – Hrubieszów i okolice: Szyjemy dla Hrubieszowa”. Panie przywiozły z sobą uszyte fartuchy flizelinowe oraz olbrzymią ilość maseczek. Wraz z Panią Burmistrz odwiedziły nas Pani Wioletta Skoczylas oraz Pani Justyna Krawczyk z Paniami z Klubu Seniora PLATAN z Nieledwi: Panią Stanisławą Paterak – Przewodniczącą Klubu oraz Panią Teresą Filipczuk.

Wyrażamy ogromną wdzięczność Pani Burmistrz za pomoc uczestnikom Akcji Społecznej w zdobywaniu materiałów, a wszystkim Paniom, które z takim oddaniem i poświęceniem już 3 miesiąc szyją tak ważne dla nas środki ochrony – za poświęcony czas, bezinteresowność i trud, jaki wkładają w to dzieło. Otrzymane wsparcie jest dla nas źródłem radości i dowodem na to, że w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa są ludzie, na których możemy zawsze liczyć.

W przekazanych pudłach z maseczkami znaleźliśmy kilka karteczek, dlatego ośmielamy się podziękować imiennie także tym Paniom:

Klubu Seniora „PLATAN” z Nieledwi (925 maseczek!), Alicji Zawadzkiej, Katarzynie Strączkowskiej, Stanisławie Jączek z Gródka (660 maseczek!), Marii Wilkos (90 maseczek!), Małgorzacie, Kamili i Ewelinie Opejda, Wioletcie Pisarczuk, Natalii Bilik oraz Natalii i Elżbiecie Syposz.

DZIĘKUJEMY !!!

 

 Z wyrazami szacunku

lek. med. Dariusz Gałecki

Dyrektor SP ZOZ w Hrubieszowie

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Szanowne Panie Pielęgniarki, Szanowne Panie Położne!

WIADOMOŚCI – Miasto przekaże 50 tysięcy dla hrubieszowskiego szpitala