Zagłosuj na Hrubieszów w plebiscycie Super Samorząd 2019

Miasto Hrubieszów i Nieformalna Grupa Razem są nominowani w plebiscycie
„Super Samorząd 2019”.

Reklamy

 

Super Samorząd to nagroda przyznawana za udaną współpracę pomiędzy organizacjami pozarządowymi lub nieformalnymi grupami aktywnych mieszkanek i mieszkańców a władzami samorządowymi. Nominowanymi do jej otrzymania są uczestnicy akcji Masz Głos, którym udało się przeprowadzić pozytywne zmiany w swoim otoczeniu, a także lokalne władze, które otworzyły się na dialog i wsparły realizację ich pomysłów.

Miasto Hrubieszów i Nieformalna Grupa Razem zostali nominowani za działania na rzecz usprawnienia działania budżetu obywatelskiego. W swoje działania zaangażowali różne grupy społeczne i zawodowe. Dzięki temu mieszkańcy Hrubieszowa mieli wpływ na zmiany w budżecie obywatelskim, które – dzięki zaangażowaniu samorządu i społeczników – zostały szybko i sprawnie wprowadzone.

Reklamy

W plebiscycie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 4 czerwca br. do godziny 23:59. Laureata plebiscytu poznamy 7 czerwca br. podczas uroczystej Gali Super Samorząd 2019 w Zamku Królewskim w Warszawie.

Głosować można na stronie:

Otworzy się w nowym okniehttps://www.maszglos.pl/plebiscyt-internetowy-super-samorz…/

Aby oddać głos, należy zaznaczyć przycisk “ZAGŁOSUJ” pod wybraną nominacją, zaznaczyć odpowiednie pola i wpisać swój adres e-mail w formularzu pod nominacjami, a następnie wkleić kod otrzymany w wiadomości e-mail i go zatwierdzić. Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku “GŁOSUJ”, który pojawi się w miejscu formularza po wpisaniu i zatwierdzeniu kodu.

Super samorządy 2019 zajmują się wdrażaniem polityki senioralnej, walką ze smogiem, zmianą zasad funkcjonowania budżetu obywatelskiego czy poprawą warunków życia zwierząt w miejskim schronisku. Te i inne działania realizowane przez grupy i organizacje mają szansę na tegoroczną nagrodę Super Samorząd.

 

(info: UM Hrubieszów)