Zagłosuj na Hrubieszów w Turnieju Miast 2016

Ruszyłam IV edycja Turnieju Miast – konkursu organizowanego przez portale Onet.pl i Zumi.pl, w którym główną nagrodą jest kampania promocyjna dla miasta. W tegorocznej edycji udział bierze również miasto Hrubieszów.

Reklamy


Głosować na Hrubieszów można na stronie Turniej Miast 2016:

http://turniejmiast.zumi.pl/hrubieszow/miasto.html


Głosowanie trwa od 10 października do 7 listopada 206 r.


***


 

Turniej Miast Zumi wystartował 10 października i zakończy się 7 listopada! W plebiscycie użytkownicy mogą oddać swój głos na jedno spośród 335 miast powiatowych. Szansę na wygraną i zdobycie tytułu „Najpopularniejszego miasta w Polsce” ma każde miasto, ponieważ to proporcja liczby głosów do liczby mieszkańców zadecyduje o pozycji w plebiscycie. By uczynić turniej ciekawszym dla użytkowników przygotowaliśmy dodatkowe aktywności. Będziemy wdzięczni za umieszczenie informacji na Państwa portalach.

 

SONDA

 

Mieszkańcy mogą zagłosować nie tylko w plebiscycie Turniej Miast ale również w sondzie, która ma na celu wyłonienie dodatkowo 4 miast, które zdaniem użytkowników wyróżniają się w takich kategoriach jak: BIZNES, TURYSTYKA, BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA

http://turniejmiast.zumi.pl/sonda.html.

Każdy użytkownik może zagłosować raz w każdej z kategorii. Zwycięskie miasta otrzymają nagrodę w wysokości 5 tys. zł na reklamę w Zumi.pl i Onet.pl (organizator ponosi 99% kosztów)

 


KONKURS FOTOGRAFICZNY „ Poznaj piękno mojego miasta!”

 

Mieszkańcy, którzy prześlą zdjęcia przedstawiające w ciekawy sposób jedno z miast powiatowych mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe takie jak czytnik e-book Kindle Paperwhite 3, kody VOD na dowolny firm na platformie VOD.pl oraz prenumeraty Newsweek + na 90 dni. Zgłoszenia można przesyłać do 7 listopada poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie Turnieju Miast w zakładce Konkurs:

http://turniejmiast.zumi.pl/konkurs.html 

Prace będą publikowane na stronie akcji w zakładce konkursowej. Będziemy wdzięczni za pomoc w promocji konkursu wśród Państwa użytkowników. Pod linkiem zamieszczamy notkę prasowa na temat konkursu oraz materiały graficzne, z których mogą Państwo korzystać: 

https://dysk.onet.pl/link/8Fx1a

 


CIEKAWE ARTYKUŁY REDAKCYJNE

 

Nasza redakcja stworzyła także na stronie Turnieju Miast specjalną sekcję z artykułami, w której użytkownicy serwisu będą mogli znaleźć interesujące treści na temat polskich miast. 

http://turniejmiast.zumi.pl/artykuly.html 

Treści będą również promowane na naszym Fanpage: 

https://www.facebook.com/TurniejMiastZumi/?fref=ts zachęcamy do udostępniania.

 

 

Użytkownicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z głosowaniem w Turnieju Miast. System weryfikacji głosów, który działa poprzez wysłanie smsa na podany telefon jest tylko zabezpieczeniem przed robotami i nie ma na celu wysyłania jakichkolwiek sms-ów PREMIUM.