Zagłosuj na Hrubieszowską Ligę Streetballa! Pomóż zdobyć grant

Hrubieszowski UKS Ogólniak ubiega się o grant w wysokości 4 tys. złotych na zrealizowanie projektu „Hrubieszowska Liga Streetballa jako forma aktywnego spędzania czasu wolnego”. Prosimy o Wasze internetowe głosy.

Reklamy

 

Organizacje z całej Polski złożyły 2 224 wnioski w konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Zapraszamy Czytelników do udziału w głosowaniu internetowym i oddania głosu na hrubieszowski projekt.

Listę 300 zwycięskich organizacji, które otrzymają granty w wysokości 4, 7 lub 10 tys. zł. poznamy pod koniec sierpnia.


***


UKS „Ogólniak” od wielu lat jest propagatorem idei zdrowego stylu życia mieszkańców Hrubieszowa poprzez amatorskie uprawianie sportu.

Projekt „Hrubieszowska Liga Streetballa jako forma aktywnego spędzania czasu wolnego” skierowany jest dla wszystkich chętnych zainteresowanych ciekawym spędzaniem czasu wolnego poprzez uprawianie koszykówki. Wiek uczestników, od uczniów szkoły podstawowej począwszy, poprzez szkoły gimnazjalne, ponadgimnazjalne oraz seniorów w różnym wieku.

Głównym celem jest stworzenie Hrubieszowskiej Ligii Streetballa. Planowanych jest 10 turniejów w których weźmie udział około 300 osób. Przewidziane są mecze oraz konkursy dla zawodników oraz kibiców.

Turnieje będą odbywać się w pięknej scenerii przyrody i hrubieszowskich zabytków oraz na placach i parkingach położonych w centrum miasta. Projekt będzie obsługiwany przez wolontariuszy pozyskanych z hrubieszowskiego społeczeństwa, szczególnie młodzież szkolną.

Cykl tych rozgrywek powinien stać się imprezą cykliczną cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem w hrubieszowskim środowisku.


Zagłosuj na Hrubieszowską Ligę Streetballa »


Po przejściu na stronę konkursu – kliknąć mapę w miejscu woj. lubelskiego i odnaleźć na liście hrubieszowski projekt. Aby potwierdzić oddanie głosu, należy kliknąć w link, który przyjdzie na podany przez głosującego adres mailowy.