Zagłosujmy dla dzieci z Hrubieszowa!

WAŻNE!!! TRZEBA GŁOSOWAĆ CODZIENNIE!

Reklamy

Zagłosujmy na budowę placu zabaw w Hrubieszowie!

…I PRZEKAŻ TĘ INFORMACJĘ WSZYSTKIM ZNAJOMYM!

Każdy dorosły internauta może oddać 1 głos na 24 godziny! Głosujmy codziennie! Głosowanie trwa od 8 czerwca do 31 października 2011! Udowodnijmy, że nie tylko dzielą nas różne sprawy, ale że coś nas może łączyć!

Spróbujmy połączyć siły i wygrać coś wspólnie!

W głosowaniu udział bierze ponad 400 lokalizacji – czy znajdziemy się w finałowych 98?
Wszystko zależy wyłącznie odo NAS!

Banery linkujące bezpośrednio do strony głosowania znajdują się na górze i po lewej stronie LubieHrubie, link znajduje się również poniżej – wystarczy w nie kliknąć, bo się z tą stroną połączyć.

UWAGA!

W głosowaniu może brać udział każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych (pełnoletnie osoby fizyczne oraz wszystkie osoby prawne). Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią – poproś rodziców, dziadków i innych znajomych dorosłych, żeby zagłosowali na Hrubieszów.

O konkursie

Z okazji 100. urodzin, NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia wielu polskich rodzin, a w szczególności ich najmłodszych członków. W odpowiedzi na potrzeby lokalnych społeczności, powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski.

Wszystkie gminy i spółdzielnie, chętne do udziału w konkursie zgłaszały wyznaczone lokalizację pod budowę placów zabaw. Zwycięskie lokalizację zostaną wyłonione na drodze głosowania internautów trwającego od 8 czerwca do 31 października.

Zarejestruj się i głosuj codziennie na lokalizację, w której powinien zostać wybudowany plac zabaw. W ciągu 24 godzin można oddać jeden głos na wybraną lokalizację.

Place zostaną wybudowane w lokalizacjach, które otrzymają największą liczbę głosów oraz dopełnią wszystkich formalności związanych ze złożeniem dokumentacji zgłoszonej lokalizacji.

W ZWYCIĘSKICH LOKALIZACJACH, NA TERENIE MINIMUM 250 MKW, WYBUDOWANE ZOSTANĄ BEZPIECZNE I FUNKCJONALNE PLACE ZABAW

Elementy wchodzące w skład placu zabaw:

2 wieloelementowe zestawy zabawowe
1 element sprawnościowy
2 huśtawki
2 bujaki sprężynowe
1 karuzela
1 piaskownica
1 kosz na śmieci
1 ławka
1 regulamin placu zabaw

Wszystkie urządzenia są certyfikowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Skład placu może nieznacznie ulec zmianie, w zależności od lokalizacji.

Lokalny Bohater

Każdy z internatów biorący udział w głosowaniu uczestniczy jednocześnie w klasyfikacji Lokalny Bohater. Klasyfikacja ta jest rankingiem internautów głosujących na poszczególne lokalizację. Im więcej oddanych głosów tym wyżej w rankingu znajduje się danych internauta. Klasyfikacja odbywa się na dwóch szczeblach:
– Lokalny Bohater danego placu zabaw
– Lokalny Bohater generalnej klasyfikacji

Oddanie głosu przez internautę na wybrany plac zabaw oznacza przyznanie mu 5 punktów do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw i takiej samej liczby punktów do Generalnej klasyfikacji Lokalny Bohater.

Jeżeli zaproszona przez internautę osoba odda głos, zapraszający otrzymuje on 1 punkt do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw i tyle samo punktów do Generalnej klasyfikacji Lokalny Bohater.

Szczegółowe zasady głosowania znajdują się w Regulaminie Głosowania zamieszczonym w serwisie

GŁOSOWANIE

W głosowaniu może brać udział każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych i zarejestruje się na stronie www.NIVEA.pl. Po zalogowaniu użytkownicy uzyskają możliwość codziennego oddania głosu na jedną, wybraną przez siebie lokalizację w specjalnie do tego utworzonym serwisie. Głosowanie odbędzie się w 4 etapach w terminie od 8 czerwca do 31 października na www.NIVEA.pl

WYŁANIANIE ZWYCIĘZCÓW

W zwycięskich lokalizacjach, które uzyskają największą liczbę głosów, rozpocznie się budowa placów zabaw. Warunkiem rozpoczęcia budowy jest dopełnienie przez gminę/spółdzielnię wszystkich formalności określonych w regulaminie.