Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 2

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

„Szkoła to miejsce takie
najdziwniejsze
Które z lat upływem staje się
cenniejsze
Lecz najpiękniejszą mają ją
w pamięci
Nie ci, co tu chodzą ale
ABSOLWENCI”

Tymi pięknymi słowami pożegnało swoją szkołę – Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie – 73 absolwentów. Uroczystość rozpoczął tradycyjnie Pan Dyrektor Artur Dąbrowski przemówieniem. Następnie zabrali głos zaproszeni na uroczystość goście – Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Anna Naja, a także Ks. Prałat Andrzej Puzon. Po przemówieniach odbyła się krótka, pełna humoru i niezwykle zabawna, część artystyczna w wykonaniu uczniów klas III.

Najważniejszym jednak punktem całej uroczystości była ceremonia wręczenia nagród dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, a także dla tych, którzy odnieśli sukcesy w przeróżnych konkursach i w sporcie. Nagrodzono również tych, którzy z zaangażowaniem pracowali w Samorządzie Uczniowskim, w Szkolnym Kole „CARITAS” i tych, którzy brali udział w różnych akcjach organizowanych przez naszą szkołę.

Po raz pierwszy w dziejach Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie wręczono puchar przechodni, ufundowany przez Radę Rodziców, dla tej klasy, która w całym roku szkolnym miała najwyższą frekwencję. W tym roku zaszczyt ten spotkał klasę IA, której gratulujemy i życzymy by przez kolejne 2 lata w ich rękach pozostał tenże puchar.

Po uroczystości uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.

P.S. Dyrektor oraz całe grono pedagogiczne życzy wszystkim uczniom miłego, spokojnego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji, zaś absolwentom udanego startu w nowej szkole 🙂

tekst i foto
Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie

Zdjęcia »

Hrubieszow LubieHrubie 2009