16 lipca 2024

Zakończenie roku szkolnego w hrubieszowskiej Jedynce – ZDJĘCIA

25 czerwca 2021 roku, społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Reklamy

W tym szczególnym wydarzeniu wziął udział przedstawiciel Urzędu Miasta w Hrubieszowie – Radosław Szkudziński.

Uroczystości rozpoczęły się na placu rekreacyjnym szkoły, jednak aura pogodowa zmieniła plany i przeniesiono je do budynku szkoły.

Reklamy

Wszystkie klasy spotkały się z wychowawcami w salach lekcyjnych, natomiast klasy ósme uczestniczyły w podsumowaniu roku na sali gimnastycznej. Dla nich był to szczególny dzień, ponieważ wiązał się z wieloma niezapomnianymi chwilami. Wbijanie pamiątkowych gwoździ, przekazanie sztandaru, wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych przez dyrektor Edytę Kucharską oraz odebranie statuetek dla najlepszych sportowców.

Poza tym, uczniowie ze średnią co najmniej 5,0 otrzymali pamiątkowe dyplomy i pióra przekazane przez burmistrz Hrubieszowa Martę Majewską. Wręczona została również nagroda dla Super Ucznia, którym w tym roku szkolnym została Agata Czajkowska z klasy 8c.

Reklamy

Po części oficjalnej uczniowie klas ósmych spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych. Trudno było się rozstać i pożegnać „Jedynkę”… Mamy jednak nadzieję, że nasi absolwenci będą odwiedzać progi swojej podstawówki oraz godnie reprezentować szkołę. Życzymy im wielu sukcesów.

Wszystkim życzymy radosnych, bezpiecznych i pięknych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

(info i fot. SP nr 1)


Zobacz też:

Hrubieszowska Jedynka na gali Akademii Szkolnych Liderów Przyszłości – ZDJĘCIA, WIDEO

Hrubieszowska Jedynka na gali Akademii Szkolnych Liderów Przyszłości – ZDJĘCIA, WIDEO


LubieHrubie na Instagramie