Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu nr 1

9 czerwca 2017 r. odbyła się w Hrubieszowskim Domu Kultury uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania starszaków Miejskiego Przedszkola nr 1 im. „Małego Księcia”.

Reklamy

 

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

 

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. 

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej, które popisały się wspaniałymi układami tanecznymi. Następnie rozpoczął się występ dzieci starszych. Były skecze i piosenki i wspaniały taniec, który zachwycił wszystkich. Słychać było achy i ochy, i wielki aplauz na koniec.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. 

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu 🙂

 

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole –

To znajdę wyjście,

Wiem, co zrobię:

Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole. Przedszkole nr 1 im. „Małego Ksiecięcia”.


źródło i fot. Przedszkole nr 1