Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu nr 1

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

„Przedszkola czas już minął nam, rozstania nadszedł czas…” śpiewały we środę , 17.06.2009 w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Hrubieszowie dzieci 6 – letnie. Tego dnia odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego, poprzedzona mszą świetną w kościele pod wezwaniem św. Ducha, z udziałem dzieci.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego młodsze grupy wierszem i piosenką oraz drobnym upominkiem pożegnały zerówkę, następnie 6 – latki polonezem rozpoczęły część artystyczną, przygotowaną przez wychowawczynie – Urszulę Wnorowską i Katarzynę Nowosad.

Podczas wystąpienia dzieci z humorem wspominały lata spędzone w przedszkolu.
Całość przebiegała w uroczystej i pełnej wzruszeń atmosferze. Łez nie zabrakło zarówno wśród rodziców jak i wychowawców. Po części artystycznej dzieci i udały się na zasłużony poczęstunek i… wypoczynek!

W związku z nadchodzącymi wakacjami Dyrekcja i Grono Pedagogiczne wszystkim dzieciom i ich Rodzicom życzy udanego wypoczynku! Do zobaczenia we wrześniu!

Zdjęcia »

***

Z łezką w oku Was żegnamy
Bo serdecznie Was kochamy
Bądźcie w szkole jak prawdziwe zuchy
Tego życzą Wam maluchy!

Dnia 18.06.2009 roku w przedszkolu przy ulicy Gródeckiej odbyło się uroczyste zakończenie roku. Najpierw grupa maluszków przebrana w przeróżne stroje swoimi wierszykami zapraszała wszystkich na wakacje: w góry, nad morze, nad jeziora itp. Następnie maluszki pożegnały 6 – latki, które po wakacjach niestety do naszego przedszkola już nie wrócą. Na pewno wszyscy będziemy tęsknić, ale jednocześnie trzymać kciuki by w nowym etapie ich życia osiągnęli wiele sukcesów. Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem, na które wszyscy czekali był polonez wykonany przez grupę 6 – latków. Wzbudził on dużo emocji zarówno u rodziców jak i wychowawców. Nie zapomnieliśmy również o słodkim poczęstunku. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały zasłużone nagrody i dyplomy. Życzymy wszystkim bardzo udanych, słonecznych wakacji!!!

Zdjęcia »

tekst i foto
Miejskie Przedszkole nr 1 w Hrubieszowie

Hrubieszow LubieHrubie 2009