Zakończenie roku szkolnego w Trójce

Uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie w roku szkolnym 2012/2013 osiągnęli sukcesy, które cieszą ich samych, nauczycieli i rodziców, a także promują i rozsławiają szkołę i miasto.

Reklamy

 

Zakończenie roku szkolnego odbyło się w dwóch grupach: uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” i Gimnazjumnr 3 im. Jana Pawła II.

W szkole podstawowej największe sukcesy osiągnęli:

  1. 1.      ”MIMAK” – konkurs matematyczny org. przez LSCDN. Laureatem został Tomasz Budzyński kl. III b.  Jest też 1. w powiecie , 2. w  województwie i 47. w Polsce  w Kon. „Matematyczne Mistrzostwa Polski” i laureatem w Ogólnopolskim Konkursie Literackim w Jaśle. Opiekunem jest p. Magdalena Płonkowska
  2. 2.      Międzynarodowy Kon. Matematyczny „ Kangurek” : Rafał Hubka IIIa ( op. p. Alicja Dziedzic) i Zuzanna Olszak IIIb (Magdalena Płonkowska)
  3. Konkursy ogólnopolskie: Bartosz Kozar Ia – laureat X Edycji Konkursu Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – OPIEKUN Alicja  Ryszkowska; w tym samym konkursie
  • Martyna Wiśniewska IIA –  wyróżnienie OPIEK. Alicja  Ryszkowska
  • Greta Szwaczkiewicz I B – wyróżnienie – w X Edycji Konkursu Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych , op. Dorota  Wawrzyniuk
  • XVIII KON. Tw. LITERACKIEJ w Jaśle – laureat – GABRIEL BRYK Ia – opiekun Ewa Janicka
  • MALWINA KRYSZCZUK IBW X Edycji Konkursu Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – wyróżnienie  i tytuł laureata w Wojewódzkim Kon. Plastycznym „BEZPIECZNI NA DRODZE; w tym samym konkursie laureatami zostali GABRIELA MARCINIAK i Jakub Mazur z  II A– op. Dorota Wawrzyniuk i Anna Kryszczuk
  1. Karol Derlak  kl. I A za pracę w szkolnym zespole wokalnym i nagrodę w festiwalu piosenki – opiekun Aneta Franke

 

  • MARCIN GĄSIOR Z KL. VI B:  

– KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORG. PRZEZ LKO – PRZYRODNICZY I MATEMATYCZNY – FINLISTA

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”  wyróżnienie

Konkurs Matematyczny SZPAK org. przez LSCDN – LAUREAT  – OPIEKUNOWIE Elżbieta  Szkalej i Andrzej Gierbienis

 

  • Izabela Ciesielczuk kl. IV b laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym  „Ekoplaneta”;

– nagrody – Julia Bartko i Paulina Kawka z kl. Vc  – op. Justyna Marcych

  • Aleksandra Kędziera kl. Va- laureatka w  Ogólnopolskim Konkursie o berło „Liściakowego Króla”, wyróżnienie Magdalena Chrząstek kl. Va – opiekunAneta  Franke
  • Paulina Malon kl. V a wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku oraz w Konkursie Literackim  „Debiut” – laureatka – op. Ewa Sitnik – Pogwizd
  • Wojew. Konkurs j. angielskiego – CLICONMANIACK –LAUREACI – Mikołaj JanikVI c, MARCIN GĄSIOR Z KL. VI B i Justyna Szlonzak Va – opiekunowie Dorota  Witkowska i Bożena Szlonzak
  • SPORT – Uczniowie naszej szkoły odnieśli w mijającym roku szkolnym wiele sukcesów na arenach sportowych od szczebla miejskiego do zawodów ogólnopolskich. Potwierdziliśmy swoja dominację sportowa na szczeblu powiatu i miejsce w czołówce szkół rejonu zamojskiego. Do najważniejszych sukcesów sportowych naszych uczniów możemy zaliczyć udział Oliwii Ciesielczuk w Ogólnopolskich Czwartkach Lekkoatletycznych, finały Igrzysk Wojewódzkich dziewcząt w Turnieju Orlika, mini siatkówce, sztafecie szwedzkiej. Czołowe miejsca w Igrzyskach Rejonowych w mini koszykówce, piłce ręcznej, piłce nożnej i czwórboju LA.

Nagrody otrzymali : Laura Gałan, Świstowska Michalina, Zofia Łyko, Justyna Szlonzak, Karina Krotkiewicz, Marta Bachusz, Paulina Malon, Patrycja Bitner, Karolina Gajewska, Martyna Różańska, Aleksandra Richter, Magdalena Chrząstek, Paulina Kaczmarska, Jakub Zalewski, Massimo Imparato, Marek Chmielewski, Damian Dorman, Szymon Czarnecki, Przemysław Kraszkiewicz, Marcin Gąsior, Damian Tchórzewski, Michał Blicharz, Paweł Capiuk, Kacper, Michał Księżyk, Kacper Wanarski, Filip Pietrusiewicz, Kacper Rodziewicz, Piotr Mazur; opiekunowie Joanna Różańska , Tomasz Szlonzak

 

  • zespół wokalny – za aktywna prace nagrody otrzymali:

Świstowska Michalina, Ożóg Agnieszka, Pyc Joanna, Łyko Zofia, Agnieszka Martyniuk, Janik Mikołaj, Trześniowska Aleksandra, Wiejak Kamil, Hojda Adrian, Senkowska Oliwia, Łaba  Agata, Kaniowska Julia, Walencik Sylwia, Czupryńska Sara, Czupryńska Kamila, Pakos Milena , Szlonzak Justyna, Chrząstek Magdalena, Karwowska Dominika, Krotkiewicz Karina, Różańska Martyna, Kraszkiewicz Wiktoria, Gidzińska Joanna, Jóźwiak Aleksandra, Roch Aneta, Jaroszyńska  Julia, Bednaruk Monika, Wesołek Aleksandra, Gajewska Karolina, Kędziera Aleksandra, Malon Paulina, Ciesielczuk Oliwia, Bitner Patrycja  , Pańko Jan, Węgor Kacper, Fornal Jakub, Dąbrowski Bartosz, Marija Szczuk, Julia Bartko, Anna Żukowska, Małgorzata Pitus, Weronika Młynarczyk, Karol Derlak I a   ( opiekujn Aneta Franke)         

  • Samorząd Uczniowski – za aktywną  pracę zostali nagrodzeni: Patryk Mazurek, Julia Dąbrowska, Wiktoria Kraszkiewicz, Paulina Kawka, Paweł Szeląg, Eryk Witkowski,Joanna Gidzińska, Joanna Tokarz, Julia Jaroszyńska, Martyna Różańska, Oliwia Błaszczuk, Anna Josse, Mikołaj Janik, Zofia Łyko, Przemysław Kraszkiewicz, Michalina Świstowska, Adrian Hojda, Diana Jóźwiak, Oliwia Senkowska, Aleksandra Trześniowska, Kacper Toczek
  • świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie:
  1. Kacper Toczek
  2. Magdalena Dąbrowska
  3. Aleksandra Kędziera
  4. Magdalena Chrząstek
  5. Justyna Szlonzak
  6. Paulina Kawka
  7. Laura Gałan
  8. Marcin Gąsior
  9. Anna Josse
  10. Julia Bartko
  11. Krystian Kowalski
  12. Patryk Mazurek
  13. Joanna Gidzińska
  14. Paulina Malon
  15. Aleksandra Wesolek
  16. Izabela Ciesielczuk
  17. Magdalena Bojarczuk
  18. Bartłomiej Fijołek
  19. Aleksandra Jóźwiak
  20. Aleksandra Trześniowska
  21. Milena Uszko
  22. Karina Krotkiewicz
  23. Mikołaj Janik
  24. Agnieszka Ożóg
  25. Sylwia Walencik 
  26. Aleksandra Dzirba
  27. Julia Dąbrowska
  28. Diana Jóźwiak
  29. Julia Naklicka
  30. Karolina Gajewska
  31. Oliwia Błaszczuk
  32. Kamil Zubko
  33. Agata Laba
  34. Kamila Czupryńska
  35. Hubert Nowak
  36. Milen Pakos
  37. Paweł Sala
  38. Małgorzata Pitus
  39. Paweł Kanadys
  40. Kinga Panasiewicz
  41. Kacper Węgor
  42. Oliwia Senkowska
  43. AleksandraBełz
  44. Joanna Tokarz
  45. Monika Bednaruk
  46. Michał Paradowski
  47. Piotr Perelmuter
  48. Julia Wiśniewska
  49. Kacper WAnarski
  50. Miłosz Zając
  51. Karolina Wolanin
  52. Joanna Pyc
  53. Aneta Roch
  54. Julia Jaroszyńska
  55. Paweł Sala
  56. Klaudia Momot
  57. Anna Żukowska
  58. Daniel Dorman
  59. Mateusz Pawłowski
  60. Adrian Hojda
  61. Zofia Łyko
  62. Michalina Świstowska
  63. Julia Kaniowska
  64. Katarzyna Kańkowska
  65. Wiktoria Grela
  66. Aleksandra Biszczat
  67. Konrad Burdzy
  68. Oskar Kuczewski
  69. Oliwia Ciesielczuk
  70. Marta Bachusz
  71. Kacper Kaspruk
  72. Kamil Daciuk
  73. Aleksandra Ślązak
  74. Przemysław Kraszkiewicz
  75. Krzysztof Szczęk
  76. Bartłomiej Janik
  77. Weronika Młynarczuk
  78. Filip Pietrusiewicz
  79. Wiktoria Rozwadowska
  80. Jakub Zając
  81. Izabela Kowalczuk
  82. Maciej Dembicki vel Wiśniewski
  83. Michał Romański
  • Dyplom za wzorową 100 % frekwencję otrzymali :
    1. Julia Hojda,
    2. Milena Turzyńska
    3. Mateusz Watras
    4. Antoni Zaprzała
    5. Klaudia Burcan,
    6. Nicola Budzowska,
    7. Patryk Kicun,
    8. Amanda Greń,
    9. Dominika Czupryńska
    10. Klaudia Momot,
    11. Michał Żołdak
    12. Miłosz Zając 
    13. Milena Pakos
  1. Paulina Kawka
    1. Krystian Małyszka
    2. Krystian Kowalski

Za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych na szczeblu  wojewódzkim

 uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II nagrodzeni w roku szkolnym 2012 2013

 

Największe sukcesy w tym roku szkolnym osiągnęli

 

  • Piotr Małyszek – laureat konkursu matematycznego organizowanego przez LKO (opiekun Janusz Hołownicki), laureat konkursu matematycznego „Zagimak”(opiekun Janusz Hołownicki),laureat regionalnego konkursu Informatyczngo  Algorytm (opiekun Krzysztof Łopocki), finalista konkursu fizycznego organizowanego przez LKO,(opiekun Małgorzata Jasina) zdobywca tytułu KAON w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym „ Lwiątko” (opiekun Małgorzata Jasina). Wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2013, zdobywca „Złotego Dyplomu” w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik”( opiekun Aneta Derlak)

 

  • Barbara Marut –  laureatka konkursu krasomówczego organizowanego przez LKO, laureatka Powiatowego konkursu Recytatorskiego( opiekun Dorota Bożek) zdobywczyni „Srebrnego Dyplomu” w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ”Alchemik” ”( opiekun Aneta Derlak)
  • Skoczylas Dominik
  • Małyszka Paweł 
  • Jóźwiak Damian
  • Traczuk Krystian

       Zdobywcy 10 miejsca w Mistrzostwach Polski Sztafet 4 x100 m ( opiekun – Kamil

       Wojciechowski)

 

, ogólnopolskim i międzynarodowym  i uzyskanie tytułu laureata i finalisty, oraz wyróżnienia, nagrodami książkowymi  i dyplomy otrzymali :

                                                                    

  • Maryla Dziomaga – finalistka konkursu fizycznego organizowanego przez LKO, (opiekun Małgorzata Jasina), Dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik (op. Aneta Derlak)

 

  • Jacek Kozak – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2013 ( op. Janusz Hołownicki), zdobywca tytułu TAON  w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym „ Lwiątko” (opiekun Małgorzata Jasina)   i bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Ekoplaneta” ( op. Patrycja Lipska)

 

  • Gabriel Szwaczkiewicz – Finalista w Konkursie Matematycznym „Zagimak” 2013 ( op. Janusz Hołownicki), Dyplom uznania  w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” (op. Aneta Derlak)

 

  • Anna Radomska – Finalista w Konkursie Matematycznym „Zagimak” 2013( op. Janusz Hołownicki),Wyróżnienie  w Konkursie Matematycznym „Kangur” 201 ( op. Janusz Hołownicki), zdobywczyni „Srebrnego Dyplomu”  w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” (op. Aneta Derlak)

 

  • Damian Jóźwiak  – najwyższe wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Języka  Angielskiego „FOX” pod patronatem MEN i Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ( op. Anita Baranowska ).Dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” op. Aneta Derlak)

 

  • Piotr Dzik  – najwyższe wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Języka  Angielskiego „FOX” pod patronatem MEN i Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ( op. Małgorzata Jasina)

 

  • Alicja Romaniszyn  – najwyższe wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Języka  Angielskiego „FOX” pod patronatem MEN i Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie . ( op. Małgorzata Jasina

 

Gratulacje za 100 % wynik w poszczególnych częściach egzaminu gimnazjalnego otrzymali:

  • Piotr Dzik

-za uzyskanie 100% wyniku egzaminu gimnazjalnego w części podstawowej i rozszerzonej języka angielskiego

  • Mateusz Wasiak

-za uzyskanie 100% wyniku egzaminu gimnazjalnego w części podstawowej  języka angielskiego

  • Gabriel Szwaczkiewicz

-za uzyskanie 100% wyniku egzaminu gimnazjalnego w części matematyczno – przyrodniczej- przedmioty przyrodnicze 

  • Paweł Chmarzyński

-za uzyskanie 100% wyniku egzaminu gimnazjalnego w części  humanistycznej – z języka polskiego .

Nasza szkoła od wielu lat jest najlepszą szkołą w powiecie hrubieszowskim, osiągającą bardzo dobre wyniki w sporcie. Potwierdzają to osiągnięcia sportowe i w tym roku szkolnym.

Za  wybitne osiągnięcia  sportowe  i godne reprezentowanie szkoły  w koszykówce, siatkówce, w piłce ręcznej i nożnej oraz lekkoatletyce i badmintonie od  szczebla miejskiego do  wojewódzkim a nawet Mistrzostw Polski w sztafecie 4 x 100 m chłopców, nagrody i podziękowania odebrali:

Chłopcy- (opiekun: Kamil Wojciechowski):

  •  Czerniak Oktawian
  • Popławski Kacper
  • Fijołek Patryk
  • Kazan Kacper
  • Krasocki Bartłomiej
  • Mierzwa Mateusz
  • Chachler Bartłomiej
  • Chachler Hubert
  • Frankiewicz Kamil
  • Gardyński Albert
  • Orzechowski Miłosz
  • Frańczuk Mateusz
  • Wal Oskar
  • Smerdel Bartosz
  • Kasztelan Przemysław
  • Warecki Kamil
  • Sacharczuk Kamil
  • Wojewoda Krzysztof
  • Chmarzyński Paweł
  • Łazorczyk Arkadiusz

 

Dziewczęta- (opiekun: Wiesław Grzyb):

  • Bronicka Kinga
  • Marut Barbara
  • Hołdaś Aleksandra
  • Zając Dominika
  • Kidyba Paulina
  • Hyżowiecka Jagoda
  • Ścibor Zuzanna
  • Chodun Joanna
  • Daciuk Aleksandra
  • Suchowska Paula
  • Łyko Maria
  • Szlonzak Katarzyna
  • Dziomaga Maryla
  • Radomska Anna
  • Niemczyk Karolina
  • Pachla Karolina

 

Za  udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKOPLANETA  (opiekun: Patrycja Lipska)

Dyplom wyróżnienie otrzymała  :

  • Paula Pirogowicz

Dyplom  uznania otrzymali:

  • Natalia Lenard
  • Ewelina Kryszczuk
  • Karolina Jasina
  • Dominika Augustynek
  • Eliza Mejka
  • Zuzanna Kuczyńska
  • Zuzanna Ścibor
  • Magdalena Pitus
  • Paulina Kidyba

 

Za udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik ( opiekun: Aneta Derlak  dyplom uznania otrzymała:

  • Klaudia Gorzelnicka

 

Za działalność artystyczną w zespole wokalnym  w roku szkolnym 2012/2013 (opiekun Aneta Franke)

  • Karolina Krawczuk za reprezentowanie szkoły w  konkursach muzycznych  i  tytuły laureata:

w XIII Spotkaniach z Kolędą i pastorałka Zamość 2013;

w konkursie wokalnym XIII Zamojskiego Festiwalu twórczości Religijnej – „ Moja wiara , moja miłość” Zamość 2013;

II miejsca w XII w Wojewódzkim Konkursie Twórczości  „Zawsze niech będzie …”

I miejsca w I edycji Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „ Chłopcy Malowani”

II nagrodę w Miejskim Konkursie Piosenki Europejskiej

Brązowego Chrząszcza podczas festiwalu Piosenki  „Rozśpiewany Chrząszcz w Szczebrzeszynie.

  • Jagoda Madej
  • Karolina Suś
  • Wiktoria Soja
  • Zuzanna Ścibor
  • Karolina Marchlewska
  • Barbara Marut
  • Krystian Hojda
  • Jagoda Hyżowiecka
  • Kinga Peczak
  • Eliza Mejka
  • Magdalena Pitus
  • Iga Mirocka
  • Kinga Bronicka
  • Dominika Augustynek
  • Ewelina Kryszczuk
  • Magdalena Omiotek
  • Alicja Czwal
  • Paulina Kidyba
  • Adriana Jabłońska
  • Karolina Jasina
  • Klaudia Smerdel
  • Natalia Lenard

 

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim, opiekunowie: Małgorzata Juszczak, Iwona Stefaniak, Dominik Stajszczyk nagrodzili:

  • Krzysztofa  Gumieniaka
  • Magdalenę Pitus
  • Karolinę Frankiewicz
  • Aleksandrę Bajurkę
  • Katarzynę Dziewiczkiewicz
  • Monikę Góźdź
  • Karolinę Jasinę
  • Mateusza Frańczuka
  • Dominikę Augustynek
  • Alicję Czwal
  • Igę Mirocką
  • Tomasza Kwiatkowskiego
  • Magdalenę Omiotek
  • Marię Łyko
  • Esterę Drzygało
  • Paulę Suchowską
  • Filipa Weremija

 

Za  udział w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną :

p. Aneta Kawalec, Barbara Kaszuba,  Małgorzata Hanc  wyróżniły:

  • Wiktorię Daniłowicz

Klaudię Gorzelnicka

  • Justynę Sikorę
  • Krystiana Hojdę

 

Za osiągnięcia konkursach  z języków obcych nauczyciele: Małgorzata Juszczak i Anita Baranowska nagrodziły:

 

  • Jakuba Klepczuka
  • Katarzynę Rybczyńską
  • Jadwigę Słoniec
  • Aleksandrę Tlak
  • Annę Radomską
  • Kamila Sacharczuk
  • Tomasza Kwiatkowskiego
  • Zuzannę Kuczyńską
  • Paulę Pirogowicz
  • Wioletę Buczek
  • Angelikę Gajewską
  • Annę Radomską
  • Karolinę Okwińską
  • Renatę Krawczyk
  • Mateusza Wasiaka
  • Magdalenę Pitus

 

–  dyplomami za wysokie wyniki w konkursie ogólnopolskim Języka angielskiego FOX:

  • Joannę Lewandowską
  • Izabelę Siejko
  • Pawła Zienkiewicza
  • Macieja Świderka
  • Kingę Peczak
  • Magdalenę Pitus
  • Ewelinę Kryszczuk
  • Natalię Lenard
  • Aleksandrę Tlak
  • Annę Radomską
  • Karolinę Pachlę
  • Wiktorię Ciesielczuk
  • Jakuba Szumiatę
  • Aleksandrę Bajurke

 

za  aktywne zaangażowanie w promowanie działań profilaktycznych w gimnazjum oraz na szczeblach ogólnopolskich

  • Zuzanna Kuczyńska       
  • Ada Czerw
  • Paulina Dobosz

 

Za godne reprezentowanie miasta i województwa lubelskiego w kolarstwie w kategorii juniorki młodsze  nagrody otrzymała:

  • Wiktoria Ciesielczuk

 

Za osiągnięcia  wokalne w kategorii soliści nagrodzono 

  • Agatę Butę

– za I miejsce w XI Przeglądzie Pieśni Maryjnej w kategorii soliści – gimnazjum;

– za I miejsce w III Międzypowiatowym Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej dla Młodzieży;

– za udział w 9. Edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki;

– za III miejsce w przeglądzie twórczości muzyczno wokalnej dzieci i młodzieży;

– za wyróżnienie w XVI Festiwalu Piosenki „Rozśpiewany Chrząszcz”                  w Szczebrzeszynie;

 

Za  trzyletnie aktywne angażowanie się w akcje charytatywne i działania wolontariatu  na rzecz Domu Dziecka, Hospicjum i społeczności lokalnej nagrody i dyplomy odebral i uczniowie klas trzecich:

  • Mejka Eliza
  • Peczak Kinga
  • Soja Wiktoria
  • Czwal Alicja
  • Ścibor Zuzanna
  • Ścibor Zuzanna
  • HołdaśAleksandra
  • Marut Barbara
  • Mirocka Iga
  • Bronicka Kinga
  • Lenard Natalia
  • Smerdel Klaudia
  • Krawczuk Karolina
  • Kidyba Paulina
  • Kuczyńska Zuzanna
  • Kwiatkowski Tomasz
  • Jasina Karolina
  • Hyżowiecka Jagoda
  • Pitus Magdalena
  • Kryszczuk Ewelina
  • Pirogowicz Paula

 

Dyplomy za prace w wolontariacie otrzymali:

 

  • Rutkowski Oskar
  • Frańczuk Mateusz
  • Augustynek Dominika
  • Gumiela Dominik
  • Jabłońska Adriana
  • Turewicz Mariusz
  • Omiotek Magdalena
  • Krzyżanowska Natalia
  • Gajewska Angelika
  • Buczek Mateusz
  • Czujkowski Wiktor
  • Drączkowski Szymon
  • Kutera Konrad
  • Spisacki Maciej
  • Suś Karolina
  • Olizarowska Diana
  • Potocka Kinga
  • Gumieniak Krzysztof
  • Buczek Wioleta
  • Kapica Paulina
  • Krochmal Aleksandra
  • Rutkowski Adrian
  • Wasiak Mateusz
  • Majerska Paulina
  • Mierzwa Mateusz
  • Stępkowski Maciej
  • Szwaczkiewicz Gabriel
  • Traczuk Krystian
  • Kowalczuk Krystian
  • Stelmach Żaneta
  • Smusz Anna
  • Król Aleksandra
  • Czupryński  Oskar

 

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie:

 

  • Karolina Jasina
  • Mateusz Wasiak
  • Barbara Marut
  • Krzysztof Gumieniak
  • Ewelina Kryszczuk
  • Zuzanna Kuczyńska
  • Zuzanna Ścibor
  • Piotr Małyszek
  • Gabriel Szwaczkiewicz
  • Klaudia Smerdel
  • Kinga Peczak
  • Paula Pirogowicz
  • Dominika Augustynek
  • Magdalena Pitus
  • Adriana Jabłońska
  • Natalia Lenard
  • Aleksandra Król
  • Tomasz Kwiatkowski
  • Paulina Kidyba
  • Patryk Fijołek
  • Karolina Puzio
  • Alicja Romaniszyn
  • Izabela Siejko
  • Maryla Dziomaga
  • Anna Radomska
  • Aleksandra Daciuk
  • Aleksandra Tlak
  • Katarzyna Szlonzak
  • Damian Jóźwiak
  • Joanna Chodun
  • Aleksandra Kowalska
  • Katarzyna Dziewiczkiewicz
  • Natalia Czuba
  • Jacek Kozak
  • Miłosz Bielecki
  • Hubert  Chachler
  • Albert  Gardyński
  • Aleksandra Lewandowska
  • Klaudia Gorzelnicka
  • Julia Świeca
  • Alicja Perehubka
  • Monika Góźdź
  • Małgorzata Kołtun
  • Wiktoria Ciesielczuk
  • Estera Drzygało
  • Karolina Pachla
  • Paula Suchowska

 

Dyplom za wzorową 100 % frekwencję otrzymali :

  • Klaudia Gorzelnicka ( I „b”)
  • Dominik Skoczylas (II „a”)  – drugi rok
  • Karolina Jasina (III „a”) – drugi rok
  • Natalia Krzyżanowska ( III „b”)

 

Dziękujemy  Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom za ufundowanie nagród dla uczniów. Życzymy pogodnych i udanych wakacji.