„Zapraszam Koziołka Matołka do Hrubieszowa” – konkurs plastyczny MBP

80 lat minęło, a Koziołek Matołek nadal szuka Pacanowa! Jest szansa, że w tej nieustające wędrówce odwiedzi również miasto najdalej wysunięte na wschodzie Polski – Hrubieszów! Pod jednym jednak warunkiem. Trzeba go zaprosić.

Reklamy

Dlatego zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 13 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez naszą bibliotekę. Należy przygotować pracę plastyczną zapraszającą Koziołka Matołka do przyjazdu do naszego miasta. Najlepsze prace zostaną nagrodzone przygotowanymi przez nas nagrodami, ale najważniejszą nagrodą będą odwiedziny prawdziwego Koziołka Matołka w Hrubieszowie!

 

 

                                  REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

                         „Zapraszam Koziołka Matołka do Hrubieszowa”

 

1. Organizator konkursu: Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie. Konkurs został przygotowany w związku z obchodami 80-tych urodzin Koziołka Matołka i organizacją „Pikniku z Koziołkiem Matołkiem”.

 

2. Warunki uczestnictwa: Konkurs skierowany jest do dzieci, które samodzielnie wykonają jedną pracę plastyczną zachęcającą bajkową postać Koziołka Matołka do przyjazdu do Hrubieszowa. Konkurs podzielony został na dwie kategorie wiekowe:

a) 5-9 lat,

b) 10-13 lat.

 

3. Technika pracy: Malarstwo lub rysunek (farby, kredki, węgiel, pastele, ołówek, flamastry), format pracy A4, układ kompozycji dowolny.

 

4. Kryteria oceny prac:

a) treść korespondująca z hasłem konkursu,

b) oryginalność, pomysłowość, estetyka pracy,

c) samodzielność prac.

Konkurs jest podzielony na dwie kategorie wiekowe i w tych kategoriach będzie oceniany. Oceny prac dokona, powołana przez organizatora, komisja konkursowa. Decyzja komisji nie podlega weryfikacji lub zaskarżeniu. Informacje na temat przebiegu prac komisji nie będą udostępniane.

 

5. Ważne informacje:

a) Konkurs trwa od 01.06.2013 do 21.06.2013 r.,

b) Wykonane prace należy dostarczyć do 21.06.2013 r. (piątek) do biblioteki: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. 3-Maja 7, 22-500 Hrubieszów, Tel. 84 696 30 47,

c) Każda praca musi być opisana na odwrocie: imię, nazwisko i wiek autora pracy oraz nr telefonu opiekuna,

d) Najciekawsze prace zostaną nagrodzone ufundowanymi przez organizatora nagrodami.

 

6. Rozstrzygnięcie oraz uroczyste wręczenie nagród nastąpi 29-06-2013 r. o godz. 17.00 podczas „Pikniku z Koziołkiem Matołkiem” na placu przed HDK o 17.00. Wyniki konkursu oraz najciekawsze prace zostaną umieszczone na stronie internetowej biblioteki: www.mbp.hrubieszow.avx.pl

 

7. Wszyscy uczestnicy konkursu, poprzez zgłoszenie swoich prac, akceptują regulamin konkursu, wyrażają zgodę na wykorzystanie wizerunku oraz na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszego konkursu. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac do zorganizowania wystawy pokonkursowej. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

 

Źródło: MBP Hrubieszów

fot: Wikipedia/St.Mons