Zapraszamy na Charytatywny Turniej Legalnego Pokera dla Elenki Drączkowskiej

Zapraszamy na charytatywny turniej legalnego pokera, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie 10-letniej mieszkanki Hrubieszowa Elenki Drączkowskiej.

Reklamy

 

Turniej odbędzie się 24 lutego w restauracji „Kasieńka”. Rozpoczęcie o godz. 12.00.

 

***

 

Charytatywny Turniej Legalnego Pokera

Turniej odbędzie się 24 lutego w Restauracji Kasieńka w Hrubieszowie, ul. Staszica 6. Rozpoczęcie Turnieju godz. 12.00. Przewidywane zakończenie turnieju około godziny 20.00.

Wpisowe wynosi 50zł. Jest nieograniczona ilość re-entry (ponownych wejść do turnieju). Późna rejestracja dostępna będzie przez pierwszych 8 poziomów.

Turniej jest wydarzeniem charytatywnym. Wszystkie dochody będą przekazane w całości na leczenie 10 letniej mieszkanki Hrubieszowa Elenki Drączkowskiej, która walczy z guzem pnia mózgu.

Jeśli nie umiesz grać a chciałbyś wziąć udział i wesprzeć akcję, to serdecznie zapraszamy. Na miejscu będą osoby, które bardzo chętnie wszystko wyjaśnią i z chęcią nauczą.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Organizatorzy: Marta Wierzbicka, Marcin Pachniewski, Paweł Dziubiński i Fundacja Zmieniamy Życie, Legalny-Poker.pl, Ares Poker Team Hrubieszów.

Pomoc Prawna: Paulina Szalast i Kancelaria Ekspertów Prawa Karnego

Sponsorzy: Paweł Dziubiński, Paulina Szalast, Restauracja&Hotel Kasieńka, Carmax Krzysztof Skrok Ubezpieczenia, Agnieszka i Tomasz Brudnowscy Agencja Artystyczna BRUNO, Legalny-Poker.pl, Ares Poker Team Hrubieszów.