Zapraszamy na Kobiece Kino

Zapraszamy serdecznie wszystkie kobiety do udziału w akcji Kobiece KINO. W ten weekend w Kinie HDK dla wszystkich kobiet cena biletu na jeden film to jedyne 12 zł.

Reklamy

 

W ramach akcji gramy 2 filmy do wyboru:

 

Słaba Płeć?       

reżyseria: Krzysztof Lang

scenariusz: Hanna Węsierska, Wojciech Pałys, Katarzyna Gryga

gatunek: Komedia rom.

produkcja: Polska

 

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

 

14.01.    czwartek godz. 17.00     

15.01.    piątek   godz. 17.00        

16.01.    sobota  godz. 17.00        

17.01.    niedziela godz. 17.00

 

***


Nad morzem

reżyseria: Angelina Jolie

scenariusz: Angelina Jolie

gatunek: Melodramat

produkcja: USA

 

Film opowiada historię kryzysu w związku amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt) i jego żony Vanessy (Jolie Pitt). Całość dzieje się w malowniczej Francji lat siedemdziesiątych. Według słów aktorki i reżyserki, nawiązuje do tradycji kina europejskiego lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. To opowieść o związku naznaczonym stratą, ale także o trwałości wbrew okolicznościom i wreszcie o drodze do wybaczenia i akceptacji.

 

14.01.    czwartek godz. 19.30     

15.01.    piątek godz. 19.30          

16.01.    sobota godz. 19.30         

17.01.    niedziela godz. 19.30

 

 

Bilety można rezerwować na stronie www.kupbilethdk.pl

Kasa biletowa czynna: czwartek i piątek od godz. 15:00, sobota i niedziela od godz. 16:00.