Zapraszamy na kolonię w Białce Tatrzańskiej

Zapraszamy na kolonię letnią do Białki Tatrzańskiej, która odbędzie się w dniach 17.07 – 29.07 2014 roku.

Reklamy

 

POLSKA – BIAŁKA TATRZAŃSKA

Kolonia letnia: TU NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ…

 

BIAŁKA TATRZAŃSKA – położona koło Zakopanego. To jedno z najsłynniejszych w kraju miejsc wypoczynku letniego i zimowego, największe Centrum Turystyki wysokogórskiej. Wspaniały klimat, piękne, górskie widoki, tatrzańska przyroda oraz niepowtarzalny folklor sprawiają, że jest to miejsce, w którym wypoczynek to prawdziwa przyjemność.

 

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
Uczestnicy zakwaterowani są w Ośrodku FRANUŚ położonym na Kaniówce. Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami, niektóre pokoje z balkonami, TV.
Do dyspozycji: sala jadalna, świetlica, sala wielofunkcyjna. Przed budynkiem szałas, teren do gry w kometkę i siatkówkę. W pobliżu plac zabaw, boisko wielofunkcyjne.

WYŻYWIENIE: podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (smaczna domowa kuchnia)

 

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień – wyjazd z Hrubieszowa o godz. 8.00, przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, zapoznanie z okolicą. Pierwszy posiłek – kolacja, nocleg.

Pobyt w Białce Tatrzańskiej (13 dni), program dostosowany do wieku i kondycji uczestników.

– w programie / dla chętnych: WARSZTATY ARTYSTYCZNO – PLASTYCZNE techniki rysunku, malarstwa: martwa natura, portret, pejzaż; szkic ołówkiem, węglem; zajęcia w plenerze. Na zakończenie wystawa prac, wręczanie nagród za najlepsze dzieła.
– w programie / dla chętnych: ZAJĘCIA TANECZNE – nauka podstawowych kroków i elementów najpopularniejszych tańców: dyskotekowych oraz towarzyskich
– zabawy na wesoło
– wycieczka do ZAKOPANEGO (Krupówki, zespół obiektów Centralnego Ośrodka Sportu, cmentarz na Pęksowym Brzysku)
– wycieczka autokarowa do Morskiego Oka z Przewodnikami
– 2 h zabawy i odpoczynku na basenie termalnym „TERMA BANIA”
– wędrówki górskie, a jest co zwiedzać nawet w promieniu do 20 km; wyprawy m.in.: Groń, Litwinową Grapę Doliną Białki
– zajęcia integracyjne: uczestnicy integrują się, zdobywają do siebie zaufanie, poprawia to komunikatywność w zespole i rodzinie
– rozgrywki sportowe (m.in.: gry zespołowe, kometka, siatkówka)
– turnieje oraz gry terenowe
– gry towarzyskie: kalambury rysunkowe i pokazywane, gry planszowe, edukacyjne, logiczne i losowe (pomysłowość uczestników i kadry nie zna granic)
– ognisko z pieczeniem kiełbasek
– dyskoteki

13 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, pożegnanie z Białką Tatrzańską ostatnie świadczenie obiad + suchy prowiant na drogę powrotną. Powrót do Hrubieszowa w godzinach wieczornych.

 

PROFIL KONNY – DODATKOWO PŁATNY! + 329 ZŁ

ZAJĘCIA W STADNINIE – zapoznanie z pracą stadniny, zajęcia teoretyczne i praktyczne, jazda kłusem, stepem na ujeżdżalni i w terenie (10 godzin lekcyjnych jazdy konnej z instruktorem).


TRANSPORT – autokar (wc, klimatyzacja)

TERMINY: 17.07 – 29.07.2014

CENA: 1270 zł.

CENA ZAWIERA: transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie FB, suchy prowiant na drogę powrotną, program, kierownika, wychowawców, doraźną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie Sport).


KONTAKT:

Magdalena Stasiuk tel. 607 973 789

Iwona Kociach tel. 502 449 664

Małgorzata Serafin tel. 604 932 048