26 września 2023

Zapraszamy na konsultacje społeczne dotyczące budowy północnej obwodnicy Hrubieszowa (ZDJĘCIA)

Zapraszamy na na konsultacje społeczne dotyczące budowy północnej obwodnicy Hrubieszowa, które odbędą się w HDK we wtorek 15 lutego.

Reklamy

Zarząd Województwa Lubelskiego oraz Dyrekcja Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie zapraszają wszystkich zainteresowanych tematem projektu koncepcyjnego północnej obwodnicy Hrubieszowa na konsultacje społeczne, które odbędą się we wtorek, 15 lutego br. o godzinie 16:00 w Sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury, przy ul. 3 Maja 7.

Ponadto Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie, pismem z dnia 7.02.2022 r., zwrócił się z prośbą o poinformowanie o planowanej budowie obwodnicy północnej drogi wojewódzkiej Nr 84 dla zadania „Budowa obwodnicy północnej Hrubieszowa w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 844 Chełm – Hrubieszów-Witków-Dołhobyczów-Granica Państwa. Planowana budowa obwodnicy na terenie miasta obejmuje obręb Sławęcin (okolice ulic Chełmskiej i Dziekanowskiej).

Reklamy

Zainteresowani mogą zapoznać się z przebiegiem planowanej obwodnicy, preferowany przebieg (wariant 2A) i wnieść ewentualne wnioski i uwagi w Urzędzie Miasta Hrubieszów, ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 1 (Wydział Nieruchomości i Planowania Przestrzennego) w terminie do dnia 25.02.2022 r.

Zebrane wnioski, bądź uwagi, zostaną przekazane do rozpatrzenia Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Lublinie.

Reklamy

­

Poniżej materiały dotyczące koncepcji budowy obwodnicy:


(info: UM Hrubieszów, fot. lubiehrubie.pl / projekt ZDW Lublin)


Zobacz też:

Światowy Dzień Chorego w Hrubieszowie (ZDJĘCIA)

Światowy Dzień Chorego w Hrubieszowie (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie