Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne w kościele św. Mikołaja

W dniach 24-26 października 2014 r. w parafii św. Mikołaja w Hrubieszowie odbywać się będą rekolekcje ewangelizacyjne. Skierowane są do wszystkich zainteresowanych z terenu Hrubieszowa i okolic, a także z całej diecezji i spoza jej granic.

Reklamy

 

Prowadzić je będzie ks. Marek Zajdel, proboszcz parafii św. Stanisława BM w Rymanowie Zdroju oraz Barbara i Jarosław Chrobakowie – małżonkowie z Domowego Kościoła.

Forma rekolekcji jest inna niż w dotychczas przeprowadzanych w Hrubieszowie. Opiera się w znacznej mierze na spotkaniach w małych grupach. Z tego też powodu poza Eucharystią, która sprawowana będzie w kościele parafialnym, korzystać będziemy z pomieszczeń przylegającego do niego Zespołu Szkół nr 2 (dobrze znany wielu osobom „Staszic”).

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek 24 października o godz. 17.00 i trwać będą do ok. godz. 16.30 w niedzielę. Dla wszystkich uczestników w sobotę oraz niedzielę przewidziany jest obiad. Ponadto w przerwach między poszczególnymi spotkaniami będzie możliwość wypicia herbaty i kawy. Organizatorzy zapewniają opiekę do dzieci, a także noclegi dla osób, które przyjadą z oddalonych od Hrubieszowa miejscowości.

Uczestnictwo w rekolekcjach nie wiąże się z żadną opłatą. Prosimy, aby osoby posiadające Pismo św. zabrały je ze sobą.

 

Zapraszamy serdecznie

Organizatorzy