Zapraszamy na wakacje w Grecji

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Jestem” im. Św. Jana Bosko w Hrubieszowie organizuje letni wypoczynek w Grecji. Termin 29 lipca – 8 sierpnia. Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 13 lat i więcej. Możliwość zapisu młodszych osób po konsultacji z organizatorem. Zapraszamy do udziału także rodziny.

Reklamy

Zapewniamy 3 razy dziennie wyżywienie, przejazd nowymi autokarami, zakwaterowanie w pensjonacie, opłata 1130 zł obejmuje wszystkie koszty.

Ramowy program: przerwa w podróży ze zwiedzaniem Budapesztu, wypoczynek w Panteleimonas Riviera Olimpijska, dwie wycieczki Olimp i Saloniki (możliwość rozszerzenia oferty – autokary do dyspozycji przez całą imprezę).

Zapewniamy również możliwość potwierdzenia poniesionych kosztów dla potrzeb dofinansowania przez zakład pracy.

Ze względu na koniczność rezerwacji oraz na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zgłaszanie chęci udziału pod nr telefonu 723 775 171 lub 601 321 271.

 


PANTELEIMONAS PARALIA to miejscowość położona w sercu Riwiery Olimpijskiej odwiedzana w sezonie przez turystów i Greków, którzy cenią sobie spokój oraz soczystą zieleń dającą zbawienny cień w upalne lato. Ciche, spokojne, niezatłoczone, dysponuje najpiękniejszymi piaszczystymi plażami Riviery z łagodnym zejściem do wody.

 

PROGRAM WYCIECZKI:

1 dzień: Wyjazd o godz. 5.00, przejazd przez Słowację, Węgry i Serbię do Grecji. Nocny przejazd.   

Zwiedzanie Budapesztu: Parlament (z zewnątrz), Wzgórze Zamkowe na którym znajduje się najstarsza część miasta razem z Zamkiem Królewskim, Basztami Rybackimi, Kościołem św. Macieja, trzy najsłynniejsze mosty w Budapeszcie: Most Wolności, Most Łańcuchowy i Most Elżbiety, Bazylika św Stefana, gdzie znajduje sie najważniejsza relikwia Węgrów – zasuszona dłoń króla św. Stefana.

2 dzień: Przyjazd do PANTALEIMONA w Grecji, czas wolny, obiadokolacja.

3 dzień: Śniadanie,  czas wolny, plażowanie – kąpiele słoneczne. Obiad, czas wolny, kolacja, nocleg.

4 dzień: Po śniadaniu wycieczka na szczyt Olimpu (schronisko Stavros), grupa na obiad zabiera suchy prowiant. Zobaczymy mityczną siedzibę greckich bogów ze wspaniałymi krajobrazami plaż Riviery Olimpijskiej, zwiedzanie Palias Panteleimonas – miasteczka o niepowtarzalnym jedynym w swoim rodzaju klimacie i uroku będącego pod ochroną i opieką UNESCO. Zwiedzanie wyjątkowej miejscowości Litochoro z ciekawym charakterem i architekturą skąd prowadzi szlak na najwyższy szczyt Olimpu – Mitikas. Dla chętnych odwiedziny wąwozu rzeki Enipeas/kanionu Mavrolongos oraz wizyta w weneckiej twierdzy Castro. Powrót na kolację i nocleg.

5 dzień: śniadanie, czas wolny, plażowanie-kąpiele słoneczne. Obiad, czas wolny, kolacja, nocleg.

6 dzień: Po śniadaniu wyjazd do SALONIK (na obiad grupa dostanie suchy prowiant). Zwiedzanie miasta-perły Bizancjum – zobaczymy Łuk Triumfalny Galeriusza, Rotundę, Rzymskie Collosseum, Łaźnie, Białą Wieżę oraz Hagia Sofię. W wolnym czasie możliwość zrobienia zakupów na tradycyjnym salonickim targu. W drodze powrotnej wizyta w miejscowości Veria gdzie zobaczymy Bemę Apostoła Pawła – miejsce, z którego Św. Paweł wygłaszał ewangelię. 

W godzinach wieczornych powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7 dzień: śniadanie, czas wolny, plażowanie-kąpiele słoneczne. Obiad, czas wolny, kolacja, nocleg.

8 dzień: Śniadanie, czas wolny, plażowanie-kąpiele słoneczne. Obiad, czas wolny, kolacja, nocleg.

9 dzień: Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski.

 

WYŻYWIENIE

Kuchnia polska z elementami miejscowej kuchni greckiej – posiłki 3X dziennie.

Śniadania w formie szwedzkiego bufetu, lunch oraz obiadokolacje (3 talerze- zupa, drugie danie, owoce, napój). Wszystkie posiłki przygotowywane są przez polskiego kucharza i polską obsługę. Na powrót do kraju wyposażamy grupę w suchy prowiant i wodę. Pierwszy posiłek to obiadokolacja
w dniu przyjazdu, a ostatni to śniadanie w dniu wyjazdu.


CENA OBEJMUJE

– Przejazd nowym, komfortowym autokarem VDL Futura, zdobywcy tytułu najlepszego autokaru Europy w 2012 roku, produkcja rok 2012) wyposażonym w bezpieczną klimatyzację, wygodne siedzenia, nowoczesny sprzęt DVD z systemem dźwięku dającym efekt kinowy przy odtwarzaniu filmów i muzyki, płaskie monitory LCD; barek z kawą i herbatą gratis, lodówka; WC

– 7  noclegów na miejscu w Grecji

– wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie w formie bufetu, lunch i obiadokolacja)

– opieka polskiego rezydenta, pilotów

– pełne ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu, opiekę lekarską

 

WAŻNE INFORMACJE

– nie jest wymagany paszport, wystarczy WAŻNY Dowód Osobisty

– cena jest ceną brutto zawierającą wszystkie podatki i opłaty

Cena: 1130 PLN/oswakacjewgrecji.lubiehrubie.pl