Zaproponował nawiązanie z 12-latką relacji seksualnych. Mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego zatrzymany w Małopolsce – WIDEO

Zdecydowana postawa matki 12–letniej dziewczynki doprowadziła do zatrzymania przez policjantów z komisariatu w Trzebini 33-letniego mieszkańca powiatu hrubieszowskiego, który podejrzany jest o próbę wykorzystania seksualnego jej córki.

Reklamy

28 lutego, mieszkanka Trzebini w Małopolsce poinformowała policjantów, że za pośrednictwem internetowego komunikatora z jej 12-letną córką nawiązał kontakt nieznajomy mężczyzna, który mając świadomość jej wieku, zaproponował nawiązanie z 12-latką relacji seksualnych.

Matka, podając się za córkę, przystała na propozycję spotkania, do którego miało dojść 1 marca, około godz. 13:00 w miejscu zamieszkania dziewczynki.

Policjanci z Trzebini urządzili zasadzkę i zatrzymali mężczyznę około godz. 12:55, bezpośrednio przed drzwiami mieszkania 12-latki. Okazał się nim 33-latek z powiatu hrubieszowskiego.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, 33-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie, gdzie usłyszał dwa zarzuty: nawiązania kontaktu z osobą poniżej 15 roku życia za pośrednictwem systemu teleinformatycznego z propozycją obcowania płciowego oraz usiłowania obcowania płciowego z osobą małoletnią, za co grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy w Chrzanowie przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(info, wideo, fot. Policja Małopolska)


Zobacz też:

Hrubieszów: Zdewastowany przystanek na Partyzantów – ZDJECIA

Hrubieszów: Kupy, kupy, kupy… – ZDJĘCIA

LubieHrubie na Twitterze