Zatańczyli dla Kasi i uzbierali ponad 2,5 tys.

18 czerwca 2017 na stadionie miejskim w Hrubieszowie odbył się Charytatywny Maraton dla Kasi Szymko, czteroletniej mieszkanki Hrubieszowa, która boryka się z wieloma schorzeniami i potrzebuje ciągłej rehabilitacji.

Reklamy

 

Uzbieraliśmy 2555,69 zł, za co dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom maratonu, a szczególnie instruktorom Zumby i ich grupom, którzy zawsze mają otwarte serca na takie akcje.

3,5 godzinny maraton poprowadzili Marta Książak i Damian Jabłoński Biała Podlaska, Anna Dymitrasz Warszawa, Justyna Gardzińska Chełm, Kinga Organista i Agnieszka Wypijacz Zamość, Aleksandra Okoń Tomaszów Lubelski, Monika Kurowska Werbkowice, Damian Otkała Kolonia Górka oraz Irmina Pedo Dołhobyczów i Jolanta Głowacz Hrubieszów inicjatorki wydarzenia.

Dziękujemy wolontariuszom Michałowi Janiec i Małgorzacie Pitus oraz harcerkom za zbieranie „cegiełek” i Stowarzyszeniu „Jestem” za formalności finansowe. Pani Sylwi Łuj za dmuchane atrakcje dla dzieci, popcorn i watę, z których dochód w całości przekazany na akcję. Pani Monice Pałczyńskiej, Beacie Kani i Annie Świstowskiej za przedmioty na licytację. Pani Agnieszce Strzeleckiej za tort, który w podzięce od mamy Kasi trafił do instruktorów.

Gorące podziękowania sponsorom, którzy wsparli nas w organizacji wydarzenia tj. Usługi Przewozowe „Rumcajs” Hrubieszów, Masarnia z Ubojnią Adam Kurantowicz Hrubieszów, Masarnia Mirosław Kłos Strzyżów, Restauracja „Shalom” Hrubieszów, Firma JAGRA Hrubieszów.

Dyrektorom HDK pani Emilii Feliksiak i HOSiR panu Markowi Watrasowi za miejsce i nagłośnienie oraz za obsługę techniczną na ręce Bartka Misztala, Przemka Puszczało i Arka Franke.

Niedzielne popołudnie spędzone w gronie pozytywnie zakręconych osób, otwartych na niesienie pomocy innym, a przy okazji dbanie o własną aktywność fizyczną jest bezcenna.

 

źródło i fot. Organizatorzy