Zatankowani TV: Stanisław Myszkowski – W moim garażu

Przedstawiamy kolejną produkcję hrubieszowskiej ekipy 91 Frames. Tym razem bohaterem filmowego cyklu „W moim garażu” jest konstruktor motocykli – Staszek Myszkowski.

Reklamy

 

„W moim garażu” to nowa seria krótkich filmów dokumentalnych, w których występują pasjonaci mechaniki i różnego rodzaju pojazdów. Oprowadzają oni widzów po swoich garażach i pokrótce opowiadają o każdym motocyklu i aucie. Czasem rozmowa trwa o wiele dłużej i jej fragmenty będą publikowane w kolejnym cyklu materiałów.

Za produkcję, czyli planowanie, filmowanie, zdjęcia, postprodukcję obrazu i dźwięku odpowiada ekipa 91 Frames: Maciej Telicki, Jakub Tujaka i Paweł Tujaka.

Reklamy

Dziewiąty odcinek został podzielony na dwie części, ponieważ nie sposób było zmieścić wszystkiego w jednym materiale. Bohaterem jest Staszek Myszkowski, którego ekipa 91 Frames poznała wiele lat temu i od tego czasu bacznie przygląda się jego kolejnym przedsięwzięciom.

– Staszek znany jest z jedynego w swoim rodzaju podejścia do budowania motocykli, ale tylko ludzie z jego otoczenia wiedzą, że odwaga w działaniach towarzyszy mu na wielu innych płaszczyznach – informują autorzy filmu.

 

Ciekawostka:

Autorzy filmu po raz pierwszy spotkali bohatera najnowszego odcinka w czasie zlotu samochodów amerykańskich w Hrubieszowie w 2013 roku.

 

info, wideo: 91 Frames

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Bliźniacy z Hrubieszowa bohaterami serii „W moim garażu”

WIADOMOŚCI – Stąd pochodzę – Hrubieszów