Zderzenie osobówki z ciągnikiem w Zosinie [ZDJĘCIA]

Wczoraj późnym wieczorem doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym w Zosinie.

Reklamy

– W dniu 8 września 2022 roku o godzinie 21:52 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym w Zosinie – informuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z hrubieszowskiej Państwowej Straży Pożarnej. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia trzech zastępów strażaków, zastano kolizję samochodu osobowego z traktorem, który miał podczepiony agregat ścierniskowy. Poszkodowany został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego przed przybyciem straży pożarnej. Droga krajowa – 74 chwilowo była zablokowana. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, oświetleniu terenu akcji oraz zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi.

W akcji na miejscu zdarzenia udział brały: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów, OSP KSRG Horodło oraz OSP Strzyżów – łącznie 14 strażaków. Interwencja trwała 3 godziny i 47 minut.

Reklamy

­

Wstępne ustalenia wskazują na to, że prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość samochodu osobowego – informuje hrubieszowska straż pożarna. Wszelkie jego okoliczności ustala Policja.

­


ZDJĘCIA:

­

źródło i fot. KPPSP Hrubieszów / st. kpt. Marcin Lebiedowicz, fot. asp. Artur Kuśmierczyk


Zobacz też:

Nabór do Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie

Nabór do Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie


Zerknij na Instagram →