Zespół Szkół nr 1 nadal tropi…

Hrubieszów Grupa młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie została zaproszona na konferencję podsumowującą konkurs „Szkolne Radio na Tropie Funduszy Europejskich”, która odbędzie się 15 kwietnia 2009 r. w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

Reklamy

W listopadzie 2008 roku ukazała się informacja o projekcie i konkursie organizowanym przez stowarzyszenie Instytut Zachodni i Regionalne Centrum Informacji Europejskiej oraz Wyższą Szkołą Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu pod nazwą „Szkolne Radio na Tropie Funduszy Europejskich”.

W projekcie wzięła udział grupa młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie. Konkursowa audycja była tworzona przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1: Annę Skowrońską, Annę Bodzioch, Martę Szpindę i Adę Staroń pod opieką p. Krzysztofa Mazura.

Grupa została zaproszona na konferencję podsumowującą konkurs „Szkolne Radio na Tropie Funduszy Europejskich” która odbędzie się 15 kwietnia 2009r. w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

Opr. Marta Szpinda / Daniel Buchowiecki

Hrubieszow LubieHrubie 2009