Zgłoś się! X Festiwal Zaczarowanej Piosenki

Ania Rusowicz, Mela Koteluk, Marek Piekarczyk i Mietek Szcześniak wystąpią z finalistami 10. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki! Ruszyła 10. edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, ogólnopolskiego festiwalu dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie. Najlepsi z nich w czerwcu zaśpiewają na krakowskim Rynku w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki, m. in : Ani Rusowicz, Meli Koteluk, Marka Piekarczyka i Mietka Szcześniaka.

Reklamy

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej (10-16 lat) oraz w kategorii młodzieży i dorosłych (powyżej 16 roku życia).

Ze wszystkich osób, które do 14 marca 2014 r. nadeślą zgłoszenie, oraz nagraną przez siebie na płytę dvd lub kasetę vhs, dowolną polską piosenkę, jury wybierze 32 szczęśliwców, którzy wystąpią
w koncercie półfinałowym w warszawskich Łazienkach.

12 osób, które zaprezentują się najlepiej otrzyma zaproszenie na warsztaty wokalne do Krakowa, a potem na Rynku Głównym walczyć będzie o cenne nagrody. Przebieg festiwalowych zmagań relacjonować będzie telewizyjna Dwójka.

Jak co roku najlepsi wyśpiewają Statuetki Zaczarowanego Ptaszka, oraz stypendia finansowe na rozwój talentu wokalnego. 

Tegoroczny Festiwal to jubileusz, Zaczarowana Piosenka niesie radość już od 10 lat. Z tego też powodu w czerwcu brzmieć będzie wyjątkowo. Dzień po Finale 10 edycji festiwalu, na Rynku w Krakowie odbędzie się Koncert Jubileuszowy, w czasie którego spotkamy się z Gwiazdami i Laureatami z poprzednich edycji tego wyjątkowego przedsięwzięcia. 

Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Telewizji Polskiej S.A. realizowane przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury. Festiwal Opieką Artystyczną otacza Irena Santor


Na zgłoszenia czekamy do 14 marca 2014 r. pod adresem:
Festiwal Zaczarowanej Piosenki;
Telewizja Polska S.A.
ul. J. P. Woronicza 17
00-999 Warszawa  

Wszystkie informacje dostępne są na www.zaczarowana.pl oraz pod numerem telefonu  22 547 87 91.


Zamojskie Stowarzyszenie ART AVANTI wychodząc na przeciw uczestnikom umożliwi im nagranie piosenki w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu przy ul. Piłsudskiego 65 w dniu 05.03.2014 r. od godz. 10:00. 

Prosimy jednakże wcześniej o kontakt telefoniczny potwierdzający przybycie na nagranie do 03.03.2014 r. tel. 84 6273775. 

 

Wspierać nagrania uczestników będzie Rada Artystyczna w składzie: Piotr Szymański, muzyk, Lider Zespołu ONI, Tadeusz Flor nauczyciel muzyki, Barbara Wiatrzyk nauczyciel muzyki, Anna Antoszczak instruktor tańca, oraz Marzena Miśkiewicz artysta malarz.