Zgrupowanie w Spale

Spała

Reklamy

Po Halowych Mistrzostwach Polski spędziłem niecałe trzy dni w Katowicach z moją rodziną. Ale to nie jest czas na odpoczynek. Jak już wcześniej pisałem- od 3 do 26 marca będę przebywał na zgrupowaniu w Spale.

***

To już półmetek przygotowań do Mistrzostw Polski Seniorów na dystansie 50km.

Mimo, że od razu po przyjeździe przeraził mnie padający śnieg, to uważam, że jest to dobra wróżba. Mam tutaj wszystko, czego potrzebuję w tym okresie: spokój, ciszę, odnowę biologiczną, opiekę lekarską i trenerską.

Mam zaplanowane trzy pracowite tygodnie zakończone startem. Myślę, że wszystko będzie tak, jak sobie zaplanowałem, a warunki atmosferyczne będą mi sprzyjały.

Razem z kolegami testujemy nowy system wspomagania treningu wysokogórskiego – tak zwany test hipoksji – tym bardziej pomoże to nam być lepszym.

Na zgrupowaniu razem ze mną przebywają: trenerzy (Kisiel Krzysztof, Marmur Stanisław, Bąk Stanisław) oraz zawodnicy (Augustyn Rafał, Sikora Rafał, Nowak Łukasz, Buziak Paulina, Golba Katarzyna, Chruściel Lucyna, Szwarnóg Agnieszka, Wolski Dawid, Rogowski Patryk, Piórek Kamil, Błocki Adrian, Brzozowski Artur).

Pozdrawiam
Rafał Fedaczyński

Zdjęcia »