Znajdź się wśród życzliwych!

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Już drugi raz z rzędu wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie organizują w dniu 21 listopada obchody Dnia Życzliwości. Dlaczego? Bo, jak przekonują – życzliwości nigdy dość!

W tym roku każdy będzie miał okazję sprawdzić, jak łatwo jest znaleźć się wśród życzliwych.

Organizatorzy obchodów Dnia Życzliwości w ZS nr 1 wierzą, że nawet mały gest może spowodować lawinę dobrych uczynków, a zwykły uśmiech obudzić dobro. Z pewnością jeden dzień w roku to za mało, jednak od czegoś trzeba zacząć.

Dlaczego obchody są organizowane właśnie w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie? Jedna szkoła w mieście nie może mieć przecież monopolu na życzliwość. Ktoś jednak musi być pierwszy. Szkolny Klub Wolontariatu ZS nr 1 zaczął przed rokiem i okazało się, że akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem w całej szkole. ZS nr 1 jest idealnym miejscem do promocji życzliwości, a życzliwa atmosfera jest bez wątpienia jego atutem.

W tym roku każdy może sprawić, że Dzień Życzliwości będzie naprawdę wyjątkowy. Jak? Wolontariusze chcą wszystkim w szkole pomóc znaleźć się wśród życzliwych. Każdy może też przypominać o życzliwości innym. Można na przykład wysłać znajomym życzliwy sms, e-mail lub zadzwonić.

Warto też pamiętać, że życzliwość zaczyna się czasem od zwykłego uśmiechu. Dlatego w tym roku najżyczliwsze z życzliwych uśmiechów będą nagrodzone…

Pamiętajmy, aby w dniu 21 listopada znaleźć się wśród życzliwych!

BT

Hrubieszow 2008-11-20