Znajdź swoją dobrą stronę…

Zapraszamy do współpracy uczniów zainteresowanych tworzeniem strony internetowej Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie (ul. Zamojska 18A) www.zs1hrubieszow.pl.

Reklamy

Najbardziej liczymy na uczniów tejże szkoły, ale otwarci jesteśmy też na młodzież z innych szkół. Wiemy, że macie swoje zainteresowania i zdolności, które warto pokazać innym. Rysujecie, piszecie, wykonujecie ciekawe prace. Wszystko to można sfotografować i opisać.

Wakacje to nierzadko czas podróży. Będziecie w ciekawych miejscach, spotkacie interesujących ludzi. Zróbcie zdjęcia, opiszcie swoje wojaże i prześlijcie je na nasz adres.
Może to początek Waszej kariery, rodzaj sceny, gdzie będziecie mogli zaprezentować swoje możliwości, albo przynajmniej dobra zabawa. Czekamy na Wasze pomysły! Piszcie, o czym chcielibyście sami czytać. Zaproponujcie konkursy, w których chcielibyście wziąć udział. Liczymy na ciekawe uwagi i propozycje! Jeśli chcecie, możecie pozostać anonimowi. Uszanujemy to! Liczą się: chęci, pasja i kultura!

Reklamy

Jak zwykle dużo zależy od Was! To Wy możecie być animatorami tej strony – czymkolwiek się interesujecie! Pomóżcie nam tworzyć stronę dla Was – uczniów Zespołu Szkół nr 1.

Zapraszamy też do korespondencji absolwentów naszej szkoły sprzed lat kilkudziesięciu i kilku…

Liczymy na wspomnienia i refleksje na temat tego, co otrzymaliście od swoich nauczycieli i wychowawców.

Może zechcecie podzielić się tym, jak wyglądała Wasza matura, przygotowywania pracy dyplomowej czy chociażby dekoracji na studniówkę.

Ciekawi nas, co dzisiaj robią i gdzie są absolwenci szkoły przy ulicy Zamojskiej…

Prosimy o listy i zdjęcia!

Redakcja informuje, że nie będą zamieszczane treści niezgodne z prawem, naruszające normy etyczne, zawierające sformułowania uznane za wulgarne, obrażające innych lub nawołujące do nienawiści. Zastrzega sobie też prawo do skracania lub korekty materiałów.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami!

Redakcja strony internetowej
e-mail: zs1hrubieszow@o2.pl