ZS nr 1: Akcja Caritas „Tak, pomagam!”

24 marca br. wolontariusze Szkolnego Koła Caritas istniejącego przy Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie, przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Caritas „Tak, pomagam!”

Reklamy

 

Przedmiotem zbiórki były artykuły codziennej potrzeby z długim terminem przydatności do spożycia, z których placówki Caritas przygotowują świąteczne posiłki i paczki dla osób ubogich i potrzebujących.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Kierownictwa sklepów, które zechciały przyłączyć się do szlachetnej akcji TAK POMAGAM, szczególnie dziękujemy marketom: Stokrotka, Biedronka, Groszek i Carrefour.

Reklamy

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do niezawodnych wolontariuszy SCK: Izabeli Kudełki, Patrycji Dawid, Klaudii Jaskowiak, Ani Lisowskiej, Kingi Kusztykiewicz, Iwony Gruszczyńskiej i Aleksandry Lorenc z klasy III tc oraz Klaudii Ciuckiej, Anny Pelc, Dominiki Rębacz, Anny Michalczewskiej, Kamili Łazorczyk i Piotra Magdziaka z klasy I tb.

Jesteśmy wdzięczni również Dyrektorowi naszej szkoły – Panu Markowi Kozielewiczowi oraz Kierownikowi Warsztatów Szkolnych – Panu Wojciechowi Jakulewiczowi za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Nie zawiódł również Pan Grzegorz Siek, który zajął się transportem zebranych produktów, za co również dziękujemy.

 

Anna Sioma-Krempla
Szkolne Koło Caritas