ZS nr 1: Wystartowali w Turnieju Budowlanym „Złota kielnia”

12 stycznia 2019 roku uczniowie Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie wzięli udział w eliminacjach okręgowych XLVIII edycji Turnieju Budowlanego „Złota kielnia”, które odbyły się w Lublinie.

Reklamy

 

12 stycznia 2019 roku uczniowie: Szymon Kopera, Jakub Mazur, Szymon Góral i Jakub Ostasz reprezentowali Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie w eliminacjach okręgowych XLVIII edycji Turnieju Budowlanego „Złota kielnia”, które odbyły się w Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie.

Uczniowie startowali w kwalifikacjach: montaż systemów suchej zabudowy oraz wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych, uzyskując następujące wyniki, które publikowane są w skali całego kraju: Szymon Kopera – 7 wynik, Jakub Mazur – 23 wynik w kwalifikacji wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych, natomiast Jakub Ostasz – 29 wynik, a Szymon Góral – wynik 52 w kwalifikacji montaż systemów suchej zabudowy.

Warto wspomnieć, że Szymonowi Koperze zabrakło tylko jednego punktu, aby awansować do finału centralnego turnieju, który odbędzie się w dniach 13 – 15 lutego w Poznaniu.

Wszyscy uczniowie, zdobywają kwalifikacje w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Gratulujemy startu i życzymy dalszych sukcesów!

 

(Jacek Naja, fot. ZS nr 1)