ZS nr 1: Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

27 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Pożegnaliśmy uczniów pięciu klas Technikum i słuchaczy Liceum dla Dorosłych.

Reklamy

 

Przemówienie wygłosił Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie – Pan Marek Kozielewicz, który złożył też życzenia absolwentom. Ponad 30-stu uczniów otrzymało dyplomy i nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, aktywną działalność w agendach szkolnych, czytelnictwo, pracę na rzecz drugiego człowieka oraz dobre wyniki osiągane w sporcie ufundowane przez Radę Rodziców. 

Przekazane zostały także listy gratulacyjne dla Rodziców, w których wyrażany jest szczególny szacunek za wzorowe wychowywanie reprezentantów młodego pokolenia.

Reklamy

Uroczystości asystował poczet sztandarowy naszej szkoły, którym opiekuje się Barbara Pilarczyk. Swoją obecnością zaszczyciły nas: Pani Aneta Jóźwik – wiceprzewodnicząca Zarządu Rady Rodziców i Pani Edyta Piwko – sekretarz.

Oprócz części oficjalnej nie zabrakło też humoru. Część artystyczną, która w sposób żartobliwy ukazywała życie szkolne zaprezentowali uczniowie: Beata Matysek, Oliwia Kozdrój, Diana Hulak, Edyta Kowalczuk, Marzena Grodecka, Patrycja Twardowska, Julia Prystupa, Sandra Różańska, Gabriel Wolanin, Karol Kędziera, Jakub Kłoda i Marek Chmielewski przygotowywani przez nauczycieli języka polskiego: Panią Annę Juszczuk i Panią Izabelę Szajwaj.

O dekorację zadbały: Pani Zofia Szwiec, Pani Barbara Żeromska i Pani Joanna Błaszczuk. Oprawą muzyczno-techniczną zajęli się: Jan Pańko, Kamil Wiejak i Pan Krzysztof Mazur – opiekun Szkolnego Radia. Salę do uroczystości przygotowała Pani Katarzyna Skawińska.

W ramach uczczenia przypadającej na bieżący rok setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, posadzono „Dąb Niepodległości” przekazany przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Lublinie, włączając się tym samym w akcję zainicjowaną przez Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie.

Naszym absolwentom życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych. Mamy nadzieję, że w życiu właściwie wykorzystacie zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności.

 

Opr. i foto: Daniel Buchowiecki/Zuzanna Talarek