25 lipca 2024

ZS nr 1: Zawodowy strzał w 10 – ZDJĘCIA

Drodzy Ósmoklasiści. Istotne, by w życiu robić to, co przynosi satysfakcję, a gdy jest to opłacalne zajęcie, można mówić o pełnym sukcesie zawodowym.

Reklamy

Dlatego warto wybrać odpowiednią szkołę, która pozwoli Wam uzyskać nie tylko wykształcenie, ale i kwalifikacje zawodowe – do czego przekonywali prelegenci podczas dzisiejszego spotkania on-line „Zawodowy strzał w 10!”, inicjatywy organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegaturę w Zamościu.

Absolwenci Techników i Szkół branżowych I stopnia – specjaliści w swoim zawodzie – są poszukiwani przez pracodawców, z powodzeniem prowadzą też własną działalność usługową, a zarobków zazdrości im niejeden absolwent szkoły wyższej.

Reklamy

Technikum wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uzyskać kwalifikacje zawodowe, zdobyć wykształcenie średnie i zdać egzamin maturalny, a jeśli zechcą, mogą kształcić się na studiach.

Szereg inicjatyw, które organizujemy, różnego rodzaju konkursy, spotkania z ciekawymi ludźmi, projekty pozwalające zdobyć Wam dodatkowe umiejętności i kwalifikacje, to dowód na to, że zależy nam, abyście byli nie tylko dobrymi fachowcami, ale i ciekawymi świata ludźmi, którzy poradzą sobie w zmieniającej się rzeczywistości.

Reklamy

Życzymy satysfakcjonujących wyborów!

Zespół ds. Promocji ZS Nr 1 w Hrubieszowie


fot. ZS nr 1


Zobacz też:

Hrubieszów: Otwarcie biura Nowej Lewicy z udziałem Włodzimierza Czarzastego – ZDJĘCIA

Hrubieszów: Otwarcie biura Nowej Lewicy z udziałem Włodzimierza Czarzastego – ZDJĘCIA

LubieHrubie na Instagramie