ZS nr 3 w Hrubieszowie wicemistrzem Rejonu

HrubieszówKrasnystaw

Reklamy

W środę, 10 luty 2010 r. w hali OSiR w Krasnymstawie została rozegrana Rejonowa Zamojska Licealiada w piłce koszowej dziewcząt. Reprezentujące nas mistrzynie powiatu, drużyna Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie, przygotowana przez pana mgr Waldemara Kasperkiewicza wywalczyła wysokie 2 miejsce.

***

Waldemar Kasperkiewicz:

„Na początek w grupie pokonaliśmy zespoły z Tomaszowa i miejscowego Krasnegostawu. Awansowaliśmy do finału, w którym napotkaliśmy na zwycięzcę drugiej grupy, III LO z Zamościa, po zaciętej walce ulegliśmy przeciwniczkom niewiele, ponieważ około 5 punktów. Dziewczęta z naszej drużyny to w zdecydowanej większości uczennice klas I i II, więc mam nadzieję jak jeszcze rok poćwiczymy, to będzie jeszcze lepiej. Do zawodów przygotowywaliśmy się w sali SP nr 3 w Hrubieszowie i w skromnych naszych warunkach. Tym bardziej dziewczęta zasługują na uznanie”.

Skład drużyny:
Paulina Banaszek, Beata Czarnecka, Ada Miazga, Anna Kapica, Kalina Zając, Martyna Daruk, Paula Pankiewicz, Agnieszka Łatka, Karolina Zamojtel, Magda Ciesielczuk, Joanna Gałan, Karolina Drewnik, Marlena Lipnicka. Opiekun zespołu p. Waldemar Kasperkiewicz.

Opracował – mak

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010