Życzenia noworoczne Burmistrza Hrubieszowa i Rady Miasta

Wielu radosnych chwil, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w realizacji osobistych i zawodowych planów w nadchodzącym Nowym Roku.

Reklamy

 

 

życzą

Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Naja


***

 

Szanowni Państwo,

Dużymi krokami zbliża się Nowy 2020 Rok. Niesie On ze sobą nowe wyzwania. Będzie rokiem trudnym, ale wkraczamy w niego z nadzieją, że wiele uda się nam zrobić.

Dziękuję Państwu za to, że wspólnie tworzymy samorządową wspólnotę, zdolną skutecznie rozwiązywać nasze problemy, jestem głęboko przekonana, że tak jak dotychczas, razem poradzimy sobie w ich przezwyciężaniu na każdej płaszczyźnie działania, począwszy od gospodarki, aż po sprawy zabezpieczenia społecznego, od spraw wspólnych, po indywidualne.

W nowym roku życzę sobie i Państwu, byśmy potrafili cieszyć się z tego,co udaje się nam dla Miasta zrobić, byśmy nauczyli się wspólnie o Nie dbać, a siebie nawzajem szanować.

Niech ten Nowy, nadchodzący Rok będzie czasem pozbawionym wszelkich osobistych i zawodowych trosk, a poczucie bezpieczeństwa, w szerokim tego słowa znaczeniu, będzie poparte rzeczywistym brakiem jakichkolwiek lęków i niepokojów.

 

Marta Majewska

Burmistrz Miasta Hrubieszowa